10:48 2020 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  152

  Anksčiau Estijos Respublikos vadovė atkreipė dėmesį į aukštą kariuomenės, rezervistų ir kitų šalies teritorijoje vykstančių manevrų dalyvių pasirengimą

  VILNIUS, gegužės 8 — Sputnik. Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas pakomentavo Estijos prezidentės Kersti Kaljulaid žodžius apie karines pratybas "Ežys-2018" ("Siil 2018"), kurios šiuo metu vyksta Estijos Respublikos teritorijoje.

  Anksčiau šios Baltijos valstybės vadovė aplankė karines pratybas, kuriose ji atkreipė dėmesį į kariuomenės ir rezervistų pasirengimą ir profesionalumą. Savo Facebook paskyroje Kaljuaid parašė, kad "jei mes būsime kaip ežys, niekas neišdrįs mūsų paliesti".

  "Estijos vadovė patenkinta pratybomis "Ežys-2018": "Niekas neišdrįs mūsų paliesti, jei mes būsime kaip "Ežys". Bet nesijaudinkite: būtų Estija nors ežys, nors žaltys ar net šepetys, niekas jos nelies. Kodėl ir kam ji reikalinga? Ji neturėtų pervertinti savo prasmės", — parašė Twitter paskyroje Puškovas.

  Pratybos "Ežys-2018" vyksta Estijoje gegužės 2-14 dienomis. Jose dalyvauja daugiau nei 15 tūkstančių karių, sukarintų pašauktinių "Kaitseliit" ("Gynybos sąjunga"), rezervistų, policininkų, gelbėtojų bei NATO sąjungininkų. Karinių manevrų tikslas — patikrinti sausumos pajėgų ir rezervistų karinį pasirengimą.

  Dar šia tema

  Estijos išorės žvalgyba mato galimą grėsmę tik iš Rusijos
  Daugiau nei 20% Estijos rezervistų neatvyko į pratybas "Okas 2017"
  Pratybos "Pavasario audra" privertė estą imtis šautuvo
  Tegai:
  pratybos, Kersti Kaljulaid, Aleksejus Puškovas, Estija, Rusija

  Svarbiausios temos