05:12 2019 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
  Rusijos Valstybės Dūma, archyvinė nuotrauka

  Rusijoje planuojama įvesti baudžiamąją atsakomybę už sankcijų taikymą

  © Sputnik / Natalia Seliverstova
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (143)
  7610

  Įstatymo projekte numatytas laisvės atėmimas iki ketverių metų

  VILNIUS, gegužės 14 — Sputnik. Rusijos Dūma svarstys įstatymo projektą dėl baudžiamosios atsakomybės už Vakarų taikomų sankcijų laikymąsi Rusijoje, rašo RIA Novosti su nuoroda į parlamento elektroninę bazę.

  Projektas numato laivės atėmimą iki ketverių metų, arba priverstinį darbą tam pačiam laikotarpiui, arba baudą iki 600 tūks. Rusijos rublių (8155,45 eurų). Tikimasi, kad rusai, kurie prisideda prie ribojamųjų priemonių įvedimo, bus sulaikomi iki trejų metų ir baudžiami iki 500 tūkst. rublių (6795,21 eurų) baudomis.

  Iniciatyvos autoriai Federacijos Tarybos pirmininkė Valentina Matvijenko, Valstybės Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas, parlamentinių frakcijų lyderiai.

  Valstybės Dūma ketina svarstyti dokumentą per pirmąjį svarstymą gegužės 17 dieną, per antrąjį — gegužės 22 dieną, per trečiąjį — 24 dieną,  Federacijos Taryboje — 30 dieną.

  Žemutiniai rūmai pabrėžia, kad įstatymas bus taikomas šalies piliečiams, o juridiniams asmenims bus įvestas atskiras įstatymo projektas dėl administracinės atsakomybės.

  Be to, Valstybės Dūma svarsto įstatymo projektą dėl atsako į JAV ir kitų šalių sankcijas. Jis numato, kad vyriausybė turės teisę, remdamasi prezidento sprendimu, įvesti atsakomąsias priemones.

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (143)

  Dar šia tema

  Medvedevas siūlo taikyti individualias sankcijas amerikiečiams
  Lietuvos europarlamentaras pasiūlė įvesti naujas sankcijas Rusijai
  Rusijos Valstybės Dūma: antirusiškos sankcijos kenkia tik Europai
  Tegai:
  baudžiamoji atsakomybė, sankcijos, Rusija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos