18:06 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos tiltas į Krymą (46)
  86

  Per keletą automobilių kelio Krymo tiltu darbo dienų dažniausiu pažeidimu tapo keleivių sustojimas, kad nusifotografuotų nuostabaus kraštovaizdžio fone; dėl vaizdingos asmenukės žmonės pasirengę turėti nemalonų pokalbį su inspektoriumi ir sumokėti baudą

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik.  Krymo tilto automobilių kelio dalyje per keletą dienų užfiksuoti masiški eismo taisyklių pažeidimai, praneša Rusijos federalinė kelių agentūra "Rosavtodor".

  "Rosavtodor" duomenimis, per savaitę po iškilmingo eismo Krymo tiltu atidarymo per jį pervažiavo daugiau nei 100 tūkstančių automobilių.

  Populiariausiomis vietomis asmenukėms turistai laiko arką ir įvažiavimą iš Tamanės kranto. Dėl vaizdingos asmenukės žmonės pasirengę turėti nemalonų pokalbį su inspektoriumi ir sumokėti baudą. Eismo saugumą prižiūrintiems pareigūnams nuolat tenka kalbėti su vairuotojais, įspėti juos apie atsakomybę už eismo trukdymą.

  Krymo tilto spaudos tarnyba patikslino, kad ant tilto įrengta 10 automatinių sistemų, kurios kontroliuoja Kelių eismo taisyklių laikymąsi. Visa informacija patenka į Centrinę vadavietę, įsikūrusią Tamanės pusiasalyje, tokiu būdu nė vienas pažeidėjas neišvengs teisingumo.

  Bauda už sustojimą ant tilto ― nuo 2000 iki 3000 rublių (27-40 eurų).

  Krymo tiltas per Kerčės sąsiaurį buvo atidarytas gegužės 15 dieną. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Trečiadienį buvo pradėtas automobilių eismas tiltu.

  © Sputnik .
  Daugiau nei tūkststantis mašinų pravažiavo Krymo tiltu per valandą po jo atidarymo

  Tiltas per Kerčės sąsiaurį, kuris sujungė Krymą ir Krasnodaro kraštą, tapo ilgiausiu Rusijoje — jo ilgis 19 kilometrų. Per tiltą kasdien gali pervažiuoti iki 40 tūkstančių automobilių, o vėliau ir dešimtys traukinių.

  Temos:
  Rusijos tiltas į Krymą (46)

  Dar šia tema

  Pagreitintas filmavimas: kaip buvo statomas Krymo tiltas
  Paleistas eismas Krymo tiltu: pervažiavo pirmas tūkstantis automobilių ir motociklų
  Tegai:
  Krymo tiltas, Krymas, Rusija

  Svarbiausios temos