22:49 2020 Liepos 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  40

  Prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas sakė, kad susitikimo klausime vis dar pastebimas "konkretikos deficitas"

  VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sakė, kad jo susitikimas su Amerikos lyderiu Donaldu Trampu dar neįvyko, nes vyksta aršios politinės kovos Jungtinėse Amerikos Valstijose, praneša RIA Novosti.

  "Būtina paklausti mūsų kolegų iš JAV. Mano nuomone, tai yra aršios politinės kovos JAV pasekmė", — sakė Putinas interviu Austrijos televizijai ORF.

  Anksčiau prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas sakė, kad susitikimo klausime vis dar pastebimas " konkretikos deficitas".

  Praėjusią savaitę laikraštis "The Wall Street Journal" su nuorodą į šaltinius, pranešė, kad Baltieji rūmai veda preliminarias derybas dėl galimo prezidentų posėdžio. Leidinio pašnekovas pabrėžė, kad Putino ir Trampo susitikimo organizacija — JAV ambasadorius Rusijoje Džono Huntsmano einamasis projektas, kuris trunka  jau "kelis mėnesius".

  Gegužės pabaigoje Rusijos prezidento padėjėjas Jurijus Ušakovas sakė, kad susitikimo klausimas dar nagrinėjamas.

  Rusijos ir JAV lyderiai susitiko du kartus. Liepos mėnesį prezidentai vykdė derybas aukščiausiojo lygio susitikime G20 Hamburge, kurio metu aptarė dvišalius santykius, Sirijos ir Ukrainos krizes. Lapkričio mėnesį Putinas ir Trampas pabendravo aukščiausiojo lygio susitikime APEC Danango mieste. Susitikimo metu jie patvirtino bendrą pareiškimą dėl Sirijos. Po to valstybės vadovai keletą kartų kalbėjo telefonu.

  Dar šia tema

  Putinas ir Trampas paspaudė vienas kitam rankas APEC aukščiausiojo lygio susitikime
  Tegai:
  susitikimas, Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos