09:20 2019 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1402
 • RUB75.6267
  Krymas, archyvinė nuotrauka

  Ukraina telkia kariuomenę prie Rusijos sienų, teigia Dūma

  © Sputnik / Алексей Мальгавко
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  4212

  Pasak Rusijos Valstybės Dūmos deputato Ruslano Balbeko, Ukrainos smogiamosios grupės bei šturmavimo aviacijos prie Rusijos sienų įsikūrimas verčia kurti papildomus gynybos variantus

  VILNIUS, birželio 14 — Sputnik. Ukrainos smogiamosios grupės sukūrimas Azovo jūros regione prie Rusijos sienų kelia rimtą susirūpinimą, teigia  Rusijos Valstybės Dūmos deputatas Kryme Ruslanas Balbekas.

  Politikas taip pat priminė Ukrainos šturmavimo aviacijos įsikūrimą prie Rusijos sienų. Pasak Balbeko, tai verčia kurti papildomus pusiasalio gynybos variantus.

  "Ukrainos mišros smogiamosios grupės prie Rusijos sienų per Pasaulio futbolo čempionatą sukūrimas — tai sąmoninga vaidyba prieš Vakarų auditoriją, siekiant paaštrinti santykius su Rusija", — sakė Balbekas RIA Novosti.

  "Nei Pasaulio čempionatas, nei Vakarų "isterija" neprivers Rusijos "apleisti pozicijas ir pradėti abejotinas paliaubų derybas su Kijevu", — sakė jis.

  "Rusijos objektų Azovo jūroje puolimas, neatsižvelgiant į tai, ar tai laivas, ar pusiasalio pakrantė, bus laikomas kariniu puolimu. O tai reiškia, kad ir atsakomosios priemonės bus atitinkamos", — sakė Balbekas.

  Deputatas taip pat išreiškė pasitikėjimą, kad ukrainiečiams dabar labiau rūpi Pasaulio čempionatas, kuris prasideda birželio 14 dieną, nors ir be Ukrainos komandos dalyvavimo, nei bet kokie išpuoliai prieš Krymą.

  Dar šia tema

  Rada ragina ukrainiečius nevažiuoti į FIFA-2018 Rusijoje
  Ukrainos KJP perspėjo apie "negrąžinimo tašką" karo laivų statyboje
  Tegai:
  Krymas, Ukraina, Rusija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos