18:36 2019 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1067
 • RUB70.6938
  Sarmat, archyvinė nuotrauka

  Rusijos ministro pirmininko pavaduotojas įvardijo galingiausią šalies ginklą

  Министерство обороны РФ
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  288 0 0

  Į šešis Rusijos ginklų tipus Vakarų valstybės neturi, ką atsakyti

  VILNIUS, liepos 4 — Sputnik. Rusija turi šešių tipų ginklus, kuriems Vakarų šalys neturi, ką atsakyti, interviu laikraščiui "Voenno-promtšlennyj kurjer" sakė Rusijos ministro pirmininko pavaduotojas Jurijus Borisovas.

  Pasak pareigūno, stipriausi iš Rusijos ginklų yra kompleksas "Sarmat", priekinės linijos aviacijos kompleksas "PAK FA", tankas "T-14" Armata platformoje, priešlėktuvinės raketos sistema "S-500", priešpalydovinė sistema "Nudol" ir radijo ir elektroninių ryšių slopinimo kompleksas "Tirada-2C".

  Borisovas pridūrė, kad Rusijos kariuomenė jau aprūpinta galingiausiais ginklais. Planuojama, kad armija visiškai bus aprūpinta naujausiomis technologijomis iki 2027 metų.

  Kovo pradžioje Vladimiras Putinas, sakydamas metinę kalbą Rusijos parlamento aukštiesiems rūmams, užsiminė apie naujausią strateginį apsiginklavimą, kurį jau turi Rusijos kariuomenė.

  Putinas pristatė naujausius ginklus, kurie neturi analogų visame pasaulyje. Kalba ėjo apie raketų kompleksą "Sarmat", povandeninius dronus, sugebančius keliauti dideliame gylyje ir greičiu, kartais viršijančiu kitų šalių laivynų pajėgumus, sparnuotąsias raketas su branduoline galvute, aviacijos raketų kompleksą "Kinžal" ir lazerinius ginklus.

  Минобороны РФ
  Rusijos gynybos ministerija parodė "Sarmat" paleidimą

  Be to, Rusijos prezidentas pristatė vaizdo įrašą apie tai, kaip naudojamas strateginės paskirties raketų kompleksas "Avangard", kuris, anot Putino, tarsi "ugnies kamuolys" gali sunaikinti taikinius iš kosmoso.

  Rusijos ginkluotosios pajėgos šiandien ir rytoj
  © Sputnik /
  Rusijos ginkluotosios pajėgos šiandien ir rytoj

  Dar šia tema

  Trampas pasakė Putinui, kad JAV laimės naujas ginklavimosi varžybas
  Pentagonas paskelbė apie JAV bejėgiškumą prieš hipergarsinį Rusijos ginklą
  Rusijoje atliktas hipergarsinės raketos "Kinžal" mokamasis paleidimas
  Pentagonas: Amerikos povandeniniai laivai gali sunaikinti Rusiją
  Tegai:
  raketos, apsiginklavimas, ginklai, Rusija

  Svarbiausios temos