23:49 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1342
 • RUB80.0425
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)
  68

  Futbolininkai pažadėjo dėti visas pastangas ir padėkojo gerbėjams už paramą

  VILNIUS, liepos 7 — Sputnik. Rusijos futbolo rinktinė kreipėsi į gerbėjus prieš Pasaulio čempionato ketvirtfinalio rungtynes su Kroatija.

  "Draugai, mes tikrai norime pratęsti mūsų viešnagę @FIFAWorldCup ir padarysime viską, kas įmanoma! Žadame padaryti viską, vardan pergalės atiduosime viską ir net daugiau! Mus įkvepia jūsų parama, jūs geriausi pasaulyje gerbėjai! Mes labai mylime ir vertiname jus", — rašoma komandos "Twitter" paskyroje.

  Praėjusį sekmadienį čempionato šeimininkai aštuntfinalyje nugalėjo 4:3 Ispanijos rinktinę 11 metrų baudinių serijoje.

  Pagrindinis ir papildomas laikas baigėsi lygiosiomis (1:1). Kroatija nugalėjo savo konkurentus danus taip pat 11 metrų baudinių serijoje.

  Šeštadienį, 21:00, Sočyje, stadione "Fišt", Rusija ir Kroatija varžysis dėl vietos pusfinalyje. Anksčiau — 17:00 — žais Anglija ir Švedija.

  Penktadienį paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio nugalėtojai. Prancūzija, kuri nugalėjo Urugvajų, ir Belgija nusiuntė namo Brazilijos rinktinę.

  Penktadienį Sočyje per valandą iškrito trečdalis mėnesio kritulių, buvo sudėtingas eismas. Miesto valdžia užtikrino, kad, nepaisant oro sąlygų, kontroliuoja situaciją, ir viskas bus organizuota aukščiausiu lygiu. 

  © Ruptly .
  Rusijos ir Kroatijos rinktinės prieš ketvirtfinalio mačą
  Temos:
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)
  Tegai:
  Rusijos rinktinė, Pasaulio futbolo čempionatas, Sočis, Rusija

  Svarbiausios temos