00:36 2020 Rugpjūčio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1854
 • RUB86.3692
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (266)
  77

  Maisto produktų embargas JAV, ES, Kanadai, Australijai ir Norvegijai galios iki 2019 metų pabaigos

  VILNIUS, liepos 12 – Sputnik. Vladimiras Putinas pratęsė maisto produktų embargą šalims, kurios priėmė antirusiškas sankcijas. Atitinkamas dekretas paskelbtas oficialiame teisinės informacijos interneto portale.

  Apribojimai galios iki 2019 metų pabaigos. Vyriausybei pavesta imtis visų būtinų priemonių dekretui įgyvendinti. Dokumentas įsigalios pasirašymo dieną, liepos 12.

  2014 metų rugpjūčio mėnesį Putinas pasirašė dekretą, draudžiantį į Rusiją importuoti kai kuriuos žemės ūkio produktus, žaliavą ir maisto produktus iš šalių, įvedusių antirusiškas sankcijas: JAV, ES, Kanados, Australijos ir Norvegijos. Mėsą, dešras, žuvį ir jūros gėrybes, daržoves, vaisius ir pieno produktus iš šių šalių įvežti draudžiama.

  Rusijos ir Vakarų šalių santykiai pablogėjo dėl situacijos Ukrainoje ir Kryme. Vakarai, apkaltinę Rusiją kišimusi, įvedė sankcijas prieš ją. Maskva ėmėsi atsakomųjų priemonių ir ne kartą pareiškė, kad  kalbėtis sankcijų kalba yra nuostolinga.

  Rusija jau ne kartą pabrėžė, kad nedalyvauja Ukrainos vidaus konflikte ir Minsko susitarime dėl Donbaso situacijos sureguliavimo.

   

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (266)

  Dar šia tema

  O jei jie susitars? Kodėl Vakarai išsigando dėl Putino ir Trampo susitikimo
  Rusijos Federacijos taryba atkreipė dėmesį į antirusiškų nuotaikų mažėjimą ESBO
  Valstybės Dūma pakomentavo Trampo pareiškimą apie "dujotiekio dolerius"
  Tegai:
  sankcijos, Norvegija, Europos Sąjunga, Kanada, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos