20:22 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  78

  Pasak Rusijos senatoriaus, tai ne pirmas kartas, kai JAV prezidentas, grįžęs į JAV, keičia savo retoriką

  VILNIUS, liepos 18 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas ne pirmą kartą iš dalies keičia savo retoriką po susitikimo su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, sakė senatorius Aleksejus Puškovas.

  Trampo ir Putino susitikimas
  © Sputnik / Сергей Гунеев

  Konferencijoje Helsinkyje JAV prezidentas teigė, kad skandale su galimu "Rusijos kišimusi" į JAV rinkimus "kaltos abi pusės". Be to, jis pridūrė, kad nemato Rusijos įsikišimo, kurį taip pat neigia Maskva, įrodymų. Dėl šių pareiškimų Trampas buvo iškritikuotas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

  Kitą dieną po susitikimo Trampas žurnalistams sakė, kad padarė išlygą ir iš tiesų  turėjo galvoje ką kita — kad Rusija galėjo įsikišti į rinkimus.

  Rusijos senatorius priminė, kad tas pats jau buvo prieš metus po dviejų lyderių susitikimo.

  "Trampas ne pirmą kartą iš dalies keičia savo retoriką, kai grįžta į JAV: tai buvo ir prieš metus, po susitikimo su Putinu Hanoveryje. Politikoje manevrai yra neišvengiami. Svarbus kitas dalykas: ar bus  po aukščiausiojo lygio susitikimo progresas svarstomais klausimais", — rašė Puškovas savo  paskyroje Twitter.

  Pirmadienį Helsinkyje vyko  Rusijos ir JAV vadovų susitikimas, kuris truko keturias valandas. Pasak Amerikos prezidento, su kolega iš Rusijos pavyko padaryti svarbias išvadas, taip pat jis išreiškė viltį dažniau susitikti su Putinu.

  Dar šia tema

  Pavilionis mano, kad Lietuva turi primesti savo interesus Rusijai
  Trampas ir Putinas Helsinkyje: kaip susitiko du konkurentai

  Svarbiausios temos