04:44 2019 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1260
 • RUB75.0816
  Sraigtasparnis MI-8

  Krasnojarsko krašte sudužo sraigtasparnis Mi-8, 18 žmonių žuvo

  © Sputnik / Игорь Агеенко
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  32 0 0

  Preliminariais duomenimis, sraigtasparnis susidūrė su kroviniu, esančiu ant išorinės kito Mi-8 pakabos

  VILNIUS, rugpjūčio 4 — Sputnik. Krasnojarsko krašte sudužo sraigtasparnis Mi-8, kuriame buvo trys įgulos nariai ir 15 pamainomis dirbančių darbininkų, jie visi žuvo, praneša RIA Novosti su nuoroda į Tardymo komitetą.

  Naikintuvas Mig-21, archyvinė nuotrauka
  © AFP 2018 / DANIEL MIHAILESCU

  Katastrofa įvyko apie 10:00 vietos laiku (apie 6:00 Lietuvos laiku) Vankoro telkinio rajone. Bendrovės "Utair" sraigtasparnis gabeno pamainomis dirbančius darbininkus iš naftos siurblinės Nr. 1 ("Vankoras") ir skrido maršrutu Vankoras-Harkasalė.

  Preliminariais duomenimis, dėl nenustatytų priežasčių sraigtasparnis susidūrė su kroviniu, kuris buvo išorine pakaba pritvirtintas prie kito Mi-8. Po to sraigtasparnis nukrito, suiro ir sudegė.

  Anot bendrovės "Utair", sudužęs sraigtasparnis buvo pagamintas 2010 metais aviacijos gamykloje, Ulan Udėje, o įgulos vadas skrido beveik šešis tūkstančius valandų.

  Mi-8 katastrofos byla Krasnojarsko krašte bus perkelta į Rusijos tardymo komitetą. Dabar tardytojai renka skrydžio dokumentus, degalų pavyzdžius ir kalba su oro linijos bendrovės ir išvykimo oro uosto darbuotojais.

  Dar šia tema

  Lenkijoje sudužo MiG-29 naikintuvas
  Paskelbtas vaizdo įrašas iš keleivinio lėktuvo avarijos vietos Meksikoje
  Tegai:
  Mi-8, katastrofa, Krasnojarsko kraštas, Rusija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos