09:21 2019 Lapkričio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1091
 • RUB70.6406
  Kremlius, archyvinė nuotrauka

  Kremlius atsakė į JAV siekį pristatyti Rusiją kaip "terorizmo rėmėją"

  © Sputnik / Владимир Вяткин
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (231)
  10620

  Ekspertų nuomone, "terorizmo rėmėjos" statusas, paminėtas įstatymo projekte dėl naujų JAV sankcijų prieš Rusiją, gali sukelti JT tarptautinę kontrolę

  VILNIUS, rugpjūčio 9 - Sputnik. Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas įvertino JAV senatorių pasiūlymus pripažinti Rusijos Federaciją terorizmo rėmėja "už proto ribų", terorizmo rėmimo klausimas gali būti skirtas šalims, kurios remia likusias teroristų grupes Sirijoje.

  Rusijos ambasada Vašingtone.
  © Sputnik / Алексей Агарышев

  Laikraštis "Kommersant" anksčiau paviešino naujų sankcijų prieš Rusiją įstatymo projekto tekstą, kurį parengė respublikonė Lindsey Graham ir trys jos kolegos.

  Pasak leidinio, Kongreso nariai visų pirma reikalauja, kad JAV prezidentas Donaldas Trampas užblokuotų Rusijos bankams galimybę atsiskaityti doleriais, uždraustų JAV gyventojams vykdyti operacijas su nauja Rusijos nacionaline skola ir išspręstų klausimą, ar Rusija pripažįstama "terorizmo rėmėja".

  "Labai daug karštų galvų dirba skirtingų šalių įstatymų leidžiamuosiuose organuose. Ir, žinoma, šitos galvos kartais leidžia sau labai emocionalius ir už proto ribų esančius pasisakymus. Kiekvieną kartą mes atidžiai stebime juos ir bandome suprasti, kiek tai susiję su oficialia šalies pozicija", — ketvirtadienį RIA Novosti sakė Peskovas.

  "Dabar mes galime tik iškelti retorinį klausimą. Dabar, kai mes matome likusias teroristines grupuotes Sirijoje ir puikiai žinome, kas ir kaip remia šias grupuotes, galime užduoti šį klausimą kitoms šalims: o kas iš tikrųjų yra tikrasis terorizmo rėmėjas?" — pareiškė jis.

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (231)

  Dar šia tema

  Latvija papasakojo, prie ko privedė blogi santykiai su Rusija
  Rusijos ambasada JAV atsakė į Valstybės departamento "Krymo deklaraciją"
  ES įvedė sankcijas šešioms bendrovėms dėl Krymo tilto statybos
  Tegai:
  sankcijos prieš Rusiją, sankcijos, Rusija

  Svarbiausios temos