10:48 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  80

  Rusijos pramonės ir prekybos ministras pranešė apie nuosavų valstybės sraigtasparnių vežėjų statybas

  VILNIUS, rugsėjo 4 — Sputnik. Rusijos laivų statytojai gali statyti sraigtasparnių vežėjus ir yra pasiruošę juos parduoti užsienio klientams, jei atsiras susidomėjimas. Tai interviu RIA Novosti pasakė pramonės ir prekybos ministras Denisas Manturovas.

  Rugpjūčio mėnesį jis sakė, kad vietoj sraigtasparnių vežėjų Rusija sukūrė universalius desantinius laivus, galinčius nešti sraigtasparnius. Savo ruožtu "Jungtinės laivų statybos korporacijos" (JLSK) vadovas Aleksejus Rachmanovas sakė "RIA Novosti", kad JLSK statys ekspedicinį laivą, skirtą laivynui.

  "Aš siūlau nieko "negaudyti už liežuvio". Terminologija yra labai daugialypė ir sudėtinga tiek kariuomenėje, tiek tarp gamintojų, kurie visada prisitaiko prie kliento poreikių. Todėl geriau patikslinti šį klausimą su pagrindiniu užsakovu", — sakė Manturovas, atsakydamas į prašymą išaiškinti šį klausimą.

  2011 metais Rusija sudarė sutartį su Prancūzija dėl dviejų "Mistral" tipo sraigtasparnių vežėjų tiekimo, tačiau 2015 metais Maskva ir Paryžius atšaukė sutartį dėl sankcijų. Gegužę gynybos ministro pavaduotojas Jurijus Borisovas sakė, kad pirmasis Rusijos sraigtasparnių vežėjas pasirodys iki 2022 metų.

  Dar šia tema

  "The National Interest" papasakojo apie Vakarų baimę dėl Rusijos ginklų
  "The National Interest" teigia apie JAV jūrų laivyno pažeidžiamumą Baltijos jūroje
  Rusijos fregata aptiko Amerikos povandeninį laivą Viduržemio jūroje
  Tegai:
  karinis sraigtasparnis, kariuomenė, Rusija

  Svarbiausios temos