20:11 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (112)
  101

  Rugsėjo pradžioje Londonas parodė dvi "įtariamųjų Skripalių apnuodijimu" nuotraukas, pareiškęs, kad jose pavaizduoti neva du GRU pareigūnai – Aleksandras Petrovas ir Ruslanas Boširovas

  VILNIUS, rugsėjo 7 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas parodė televizijos kanalo "REN-TV" korespondentui savo mėgstamiausią memą apie du rusus, kuriuos Londonas įtaria pasikėsinimu į buvusį GRU pulkininką, britų šnipą Sergejų Skripalį ir jo dukrą Juliją.

  URM vadovą labiausiai pralinksmino stilizuotos Rusijos humoristų Timuro Batrudinovo ir Gariko Charlamovo nuotraukos, po kuriomis nurodyti įtariamų "Skripalių nuodytojų" vardai — Aleksandro Petrovo ir Ruslano Boširovo.

  ​Memas yra sukurtas taip, kad humoristų nuotraukos būtų panašios į nuotraukas, kurias parodė Didžiosios Britanijos valdžia, apkaltinusi du rusus prisidėjimu prie pasikėsinimo į Skripalius.

  Kovo pradžioje Solsberyje buvo apnuodytas Skripalis ir jo dukra Julija. Šis incidentas sukėlė tarptautinį skandalą. Britanijos valdžia apkaltino Maskvą prisidėjimu prie incidento, nepateikusi jokių įrodymų. Rusija kategoriškai neigia tokius kaltinimus.

  Rusija ne kartą reikalavo suteikti galimybę susipažinti su bylos medžiagomis ir siūlė suteikti pagalbą tyrime, tačiau Londonas nuolat atsisako bendradarbiauti.

  Vėliau Londonas parodė dviejų "Skripalio apnuodijimu įtariamųjų" nuotraukas, teigdamas, kad tai du GRU pareigūnai — Aleksandras Petrovas ir Ruslanas Boširovas. Maskva pareiškė, kad šie vardai "nieko nesako" Rusijai, ir vėl paragino Didžiąją Britaniją pereiti nuo kaltinimų ir manipuliacijų prie bendradarbiavimo.

  Temos:
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (112)

  Dar šia tema

  Viktorija Skripal mano, kad pateks į Britaniją po to, kai čia pasikeis politinis elitas
  Rusijos URM ketina priešintis antirusiškai isterijai aplink "Skripalių bylą"
  Skripalio giminaičiai mano, kad jis negyvas
  Rusijos ambasada laiko Eimsberyje nunuodytos britės kremavimą skubotu
  Tegai:
  Vyriausioji žvalgybos valdyba (GRU), Rusijos užsienio reikalų ministerija (URM), Sergejus Skripalis, Sergejus Lavrovas, Didžioji Britanija, Rusija

  Svarbiausios temos