12:56 2019 Liepos 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Ingeborga Dapkūnaitė

  Dapkūnaitės nuotrauka Rusijos valstybinėje bibliotekoje sukėlė skandalą

  © Sputnik / Нина Зотина
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  141 0 0

  Nuotrauka, kurioje aktorė Ingeborga Dapkūnaitė nusifotografavo ant Rusijos valstybinės bibliotekos stalo, sukėlė neigiamą socialinių tinklų vartotojų reakciją, tačiau pats bibliotekos generalinis direktorius pateisino šią nuotrauką

  VILNIUS, rugsėjo 11 — Sputnik. Žinoma Lietuvos aktorė Ingeborga Dapkūnaitė savo Instagram paskyroje paviešino nuotrauką, kuroje ji nufotografuota ant Rusijos valstybinės bibliotekos skaityklos stalo.

  Ši nuotrauka sukėlė neigiamą vartotojų reakciją. Daugelis vartotojų išreiškė nuomonę, kad tai yra nepagarbos žmonėms, kurie dirba bibliotekoje ir lankosi joje, ženklas.

  Rusijos valstybinės bibliotekos generalinis direktorius Vadimas Duda interviu "REN TV" pateisino kritiką sukėlusią Dapkūnaitės nuotrauką.

  Duda paaiškino, kad bibliotekoje vyko Italijos namo "Ermanno Scervino" madų šou, dėl kurio, pasak jo, buvo susitarta dar prieš jam pradėjus eiti pareigas. Duda taip pat atsiprašė už tai, kad renginys įžeidė žmonių jausmus, ir pažadėjo daugiau nerengti bibliotekos salėse panašių renginių, pabrėžęs, kad nors biblioteka ir stengiasi rodyti svetingumą, paskutinis pristatymas buvo "ant ribos".

  ​Italijos prekinio ženklo "Ermanno Scervino" pristatymas Maskvoje vyko rugsėjo 7 dieną.

  Dar šia tema

  Aktorė Ingeborga Dapkūnaitė
  Ingeborga Dapkūnaitė: artimieji už "Matildą" nebarė
  Tegai:
  nuotraka, Rusijos valstybinė biblioteka, Ingeborga Dapkūnaitė, Maskva, Rusija

  Svarbiausios temos