23:41 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  65

  MIA "Rossija segodnja" generalinis direktorius mano, kad RT ir Sputnik persekiojimas Vakaruose įrodo, kad Rusija laimi informacinį karą

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Rusija laimi informacinį karą su Vakarų šalimis, sakė MIA "Rossija segodnja" generalinis direktorius Dmitrijus Kiseliovas, sakydamas kalbą Rytų ekonomikos forume.

  "Aš nesutinku, kad pralaimime informacinį karą. Jei mes pralaimėtume, tai nebūtų persekiojami  "RT" ir "Sputnik". Mes kaip tik laimime. Mes laimime dėl informacijos pateikimo, ir mes esame patrauklesni mūsų idėjomis. Mes teikiame alternatyvią informaciją Vakarų paggrindinės krypties atžvilgiu. Yra palternatyvios informacijos paklausa, ir mes tai jaučiame", — sakė Kiseliovas.

  Ketvirtasis Rytų ekonomikos forumas rugsėjo 11-13 dienomis vyksta Tolimųjų Rytų federalinio universito studentų miestelyje saloje Russkij Vladivostoke. MIA "Rossija segodnja" yra pagrindinė renginio informacinė partnerė.

  Pastaraisiais metais Rusijos žiniasklaidos padėtis Vakaruose vis sunkėja. 2017 metų lapkričio mėnesį Europos Parlamentas priėmė rezoliuciją, kurioje teigiama, kad reikia kovoti su Rusijos žiniasklaida, o pagrindinės grėsmės yra "Sputnik" ir "RT".

  Lietuvos, Latvijos ir Estijos valdžios institucijos taip pat bando apriboti Rusijos žiniasklaidos, įskaitant "Sputnik", veiklą.

  Naujienų agentūros "ELTA" ir "BNS" vienašališkai nutraukė sutartis su "Sputnik Latvija" ir "Sputnik Estija" redakcijomis.

  Rusijos užsienio reikalų ministerija apkaltino Baltijos šalių valdžią turint sukoordinuotą veiksmų kryptį, susijusią su Rusijos žiniasklaida. Anot Rusijos diplomatų, Baltijos šalių puolimai "aiškiai rodo, ko iš tikrųjų vertas Rygos, Talino ir Vilniaus demokratijos ir žodžio laisvės principų laikymasis".

  Simonian pabrėžė, kad Baltijos šalyse sistemingai naudojami Šaltojo karo propagandos metodai, be to, jie tapo "įprasta praktika" trijose Baltijos respublikose.

  Dar šia tema

  Rada pasiūlė uždrausti Ukrainoje visos Rusijos žiniasklaidos darbą
  Prancūzijos URM ekspertai supainiojo Lietuvą ir Latviją "propagandos" ataskaitoje
  Lenkijos URM atleido iš darbo MVTSI absolventus
  Tegai:
  Sputnik, MIA "Rossija segodnia", RT, Dmitrijus Kiseliovas

  Svarbiausios temos