16:59 2019 Rugpjūčio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1076
 • RUB73.3855
  Плавучий космодром Морской старт, архивное фото

  Rusija per penkerius metus sukurs daugkartinę raketą

  © Photo: S7 space
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  5810

  Pirmoji Rusijos komercinė kompanija, teikianti visą kosminių laivų paleidimo paslaugų spektrą, planuoja sukurti daugiakartinę raketą greičiau, nei tai kadaise padarė Ilonas Maskas

  VILNIUS, rugsėjo 13 — Sputnik. Rusijos komercinė įmonė "S7 Space" planuoja sukurti daugkartinio naudojimo raketą, skirtą plaukiojančiam kosmodromui "Sea Launch", per rekordiškai trumpą laiką, greičiau nei per penkerius metus, interviu RIA Novosti sakė įmonės generalinio direktoriaus pavaduotojas Sergejus Raduginas.

  "Dabar sunku tiksliai pasakyti terminą, bet planuojame, kad mums užteks 5-6 metų, galbūt, mes tai padarysime ir greičiau", — sakė Raduginas bei pabrėžė, kad konkrečiau apie naujos raketos sukūrimo laiką galima bus kalbėti po pirmojo projekto etapo.

  Tuo pačiu metu jis prisiminė, kad Ilonas Maskas "gamino daugkartinę raketą apie 10 metų".

  Igoris Raduginas pradėjo dirbti "S7 Space" 2018 metų rugsėjo 10 dieną. Jis paliko darbą Raketų ir kosmoso korporacijoje "Energija", kur jis buvo atsakingas už raketos "Sojuz-5", kurią "Roskosmos" siūlė naudoti "Sea Launch", projektą.

  "S7 Space", kuriai priklauso plaukiojantis kosmodromas, pakartotinai kritikavo naujos raketos dizainą dėl pasenusių techninių sprendimų ir dviprasmiško ekonominio efektyvumo.

  Dar šia tema

  Iš Baikonūro paleista raketa su kosminiu sunkvežimiu "Progress MS-09"
  Kazachstanas kartu su Rusija planuoja sukurti labai sunkią raketą
  Tegai:
  raketa, kosmosas, Rusija

  Svarbiausios temos