11:51 2020 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  Rusijos eksporto ginklai niekada neparduodami kartu su skraidymo įrangos identifikavimo kodais

  VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik. Sistema "savas-svetimas" niekada nediegiama eksportuojamiems Rusijos ginklams ir yra griežtai individuali kiekvienai valstybei, praneša RIA Novosti su nuoroda į Rusijos gynybos ministerijos oficialų atstovą Igorį Konašenkovą.

  Karo departamentas pabrėžia, kad IL-20 katastrofos Sirijoje versija, susijusi su sistemos "savas-svetimas" gedimu, yra "mėgėjiškos fantazijos".

  Konašenkovas pabrėžė, kad visos Rusijos ginklų eksporto taisyklės buvo pritaikytos ir tiems, kuriuos gavo Sirija.

  "Valstybės atpažinimo sistema "savas-svetimas" vienija tik Rusijos tapatybės orlaivių ir oro gynybos sistemas. Nebuvo precedento, kad tokia sistema būtų perduota kitai valstybei kartu su Rusijos identifikavimo kodais, to iš principo negali būti", — tikino Gynybos ministerijos pirmininkas.

  Pirmadienio vakarą iš radarų dingo Rusijos karinis lėktuvas IL-20, kuriame skrido 15 kariškių, tuo metu, kai Izraelio naikintuvai F-16 atakavo Latakijos provinciją 35 kilometrų atstumu nuo Sirijos pakrantės.

  Rusijos gynybos ministerija pareiškė, kad Izraelio pilotai norėjo pasislėpti už Rusijos lėktuvo ir įveikti Sirijos oro gynybos sistemas. Rusijos departamentas pabrėžė, kad Tel Avivas neperspėjo apie planuojamą operaciją.

  © Sputnik .
  Putinas pavadino IL-20 sudužimą Viduržemio jūroje tragišku atsitiktinumu

  Dar šia tema

  Prie Sirijos krantų dingo Rusijos karinis orlaivis IL-20 su 14 karių
  IL-20 buvo numuštas dėl Izraelio kaltės, paskelbė Rusijos gynybos ministerija
  Tegai:
  Rusija

  Svarbiausios temos