03:28 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  57

  Rusijos Vyriausybė perduoda Valstybės Dūmai įstatymo projektą dėl pasienio bendradarbiavimo su Lietuva programos finansavimo įstatymo

  VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Rusijos vyriausybė patvirtino 2014-2020 metų Rusijos ir Lietuvos pasienio bendradarbiavimo programos finansavimo ir įgyvendinimo įstatymo projektą, praneša Rusijos Vyriausybės spaudos tarnyba.

  Rusija pasirašė susitarimą 2017 metų gruodžio 29 dieną. Programos tikslas — įgyvendinti bendrus Kaliningrado srities projektus su Lietuvos pasienio regionais. Taip pat ji yra papildomas regioninių iniciatyvų finansavimo šaltinis.

  "Patvirtinti federalinio įstatymo "Dėl Rusijos ir Lietuvos pasienio bendradarbiavimo 2014-2020 metais finansavimo ir įgyvendinimo programos susitarimo ratifikavimo" projektą ir pateikti jį Valstybinei Dūmai nustatyta tvarka", — sakoma pranešime.

  Taip pat buvo patvirtintas Rusijos ir Estijos pasienio bendradarbiavimo įstatymo projektas.

  Be to, buvo patvirtintas Rusijos Vyriausybės, Europos Komisijos ir Vokietijos Vyriausybės tarpvalstybinio bendradarbiavimo programos "Interreg. Baltijos jūros regionas" projektas.  

  Dar šia tema

  Rusija patvirtino tarpvalstybinio bendradarbiavimo su Lietuva finansavimą
  Rusija patvirtino sienos su Lietuva demarkaciją
  Lietuva nesugebėjo įrodyti, kad jos sieną pažeidė Rusijos laivas
  Lavrovas: Maskva siekia, kad NATO laikytųsi susitarimų
  Tegai:
  pasienis, Rusija

  Svarbiausios temos