03:24 2019 Gruodžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7441
  Vladimiras Žirinovskis

  Žirinovskis "prasitarė" apie kompleksus S-700, "apimančius visą planetą"

  © Sputnik / Владимир Федоренко
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  181

  Rusijos deputatas pareiškė, jog Maskvoje yra ginklų, kurie gali užtikrinti, kad "nė vienas orlaivis nepakiltų į orą"

  VILNIUS, spalio 15 - Sputnik. Rusijos Dūmos deputatas Vladimiras Žirinovskis teigia, kad Rusija tariamai turi oro gynybos sistemas S-600 ir S-700.

  Tai politikas pasakė programoje "Vakaras su Vladimiru Solovjovu", komentuodamas S-300 kompleksų perdavimą Sirijai.

  Kaip pabrėžė Žirinovskis, JAV susidomėjo šia sistema tik po to, kai ji buvo priststyta į Damaską, nes dabar Izraelio, Vašingtono sąjungininko, kariniai lėktuvai gali būti sunaikinti.

  "Ir amerikiečiai bijo, kad visas pasaulis pamatys, jog geriausia oro gynybos sistema pasaulyje yra Rusijos S-300. O mes turime S-400, S-500, S-600 ir S-700. Mes galime visą planetą apimti, ir nė vienas orlaivis nepakils į orą", ― sakė deputatas.

  Po jo pareiškimo studijoje pasigirdo juokas, o vedėjas Vladimiras Solovjovas pajuokavo, kad Žirinovskis neturėtų išduoti paslapčių, "nes gali papasakoti apie baisią sistemą S-1500".

  Atsakydamas į tai Žirinovskis sakė, kad, jo nuomone, S-700 bus paskutinis modelis, "nes pasaulyje nebebus daugiau raketų, kurios galėtų kilti". Pasak jo, šis kompleksas "galutiniai uždarys visas paleidimo aikšteles, ir tai bus paskutinis Rusijos oro gynybos sistemos smūgis".

  Nuo 2007 metų Rusijos apginklavime yra zenitinių raketų kompleksas S-400 "Triumf". Sistema gali pasiekti aerodinaminius taikinius iki 400 kilometrų atstumu ir taktinius balistinius taikinius 60 kilometrų atstumu. S-400 kompleksas taip pat gali numušti kruizines raketas, taktinius ir strateginius orlaivius.

  Dar šia tema

  Vladimiras Žirinovskis: Lietuva bus sunaikinta karo Europoje atveju
  Tegai:
  Vladimiras Žirinovskis

  Svarbiausios temos