11:22 2019 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1053
 • RUB70.9405
  Habibas Nurmagomedovas ir Conoras Macgregoras, archyvinė nuotrauka

  Nurmagomedovas atsisakė revanšo su McGregor'u už 15 mln. dolerių

  © AFP 2019 / Noah K. Murray
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  5921

  Pasak Rusijos kovotojo dėdės, Habibas neplanuoja kovoti su airiu, tačiau tikisi kovos su Ferguson'u

  VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Rusijos mišriųjų kovos menų kovotojas Habibas Nurmagomedovas atsisakė revanšo rungtynių su Airijos kovotoju Conor'u Macgregor'u, interviu leidiniui "Sport-Ekspress" sakė ruso dėdė Aleksas Nurmagomedovas.

  Pasak jo, airis siūlė Rusijos kovotojui 15 milijonų dolerių už rungtynes. Tačiau, anot Alekso, McGregor'as nedomina Habibo, kuris neketina "kovoti su juo už jokius pinigus".

  "Tegul Conor'as atsistoja į eilę, tegul kovoja su kitais. O Habibas nori kovoti su "Tony" Ferguson'u, o tada baigti savo karjerą", — papasakojo Aleksas.

  Spalio 6 dieną Nurmagomedovas laimėjo kova prieš McGregor'ą ir apgynė UFC lengvojo svorio titulą. Po imtynių rusas šoktelėjo per tvorą ir susimušė su Dillon'u Danis'u, kuris treniruojasi kartu su McGregor'u, tada grįžo į "narvą", kur įvyko dar vienos muštynės tarp jo ir MacGregor'o bei jų komandų narių.

  Nevados valstijos atletikos komisija tiria incidentą. Iki šiol rusas ir airis yra diskvalifikuoti, o Nurmagomedovo honoraras yra užšaldytas.

  Po kovos Nurmagomedovas sakė, kad varžybose su McGregor'u jam rūpėjo ne pinigai, o tėvynės ir šeimos, kurias airis įžeidinėjo, garbė, todėl jis nuėjo į kovą "kaip į karą".

  Svarbiausios temos