11:50 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  47

  Reanimacijoje yra 12 žmonių, kurių septyni yra kritinės būklės. Daug nukentėjusių pervežta į ligonines kituose Rusijos miestuose

  VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Rusijos sveikatos apsaugos ministrė Veronika Skvorcova papasakojo, kad gydytojams pavyko stabilizuoti sunkiai sužeistų sprogimo ir šaudymo metu Kerčės politechnikos koledže žmonių būklę, praneša RIA Novosti.

  prie Kerčo kolegijos, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Екатерина Кейзо

  Pasak SAM vadovės, intensyviosios terapijos skyriuje yra 12 žmonių, kurių septyni yra ypač sunkios būklės, trys yra sunkios būklės ir du – vidutinio sunkumo.

  Iš viso ligoninėse yra 44 žmonės. Kai kurie sužeisti žmonės perkeliami į kitus Rusijos miestus.

  Pasak Skvorcovos, dauguma nukentėjusiųjų buvo sužeisti, sprogus savadarbei bombai, kuri buvo užpildyta metaliniais daiktais.

  Išvakarėse ketvirto kurso studentas Vladislavas Rosliakovas pradėjo šaudyti ir susprogdino bombą Kerčės politechnikos koledže. Remiantis naujausiais miesto administracijos duomenimis, žuvo 20 žmonių, iš jų 15 studentų (šeši nepilnamečiai ir devyni žmonės nuo 20 iki 21 metų amžiaus) ir penki koledžo darbuotojai.

  Po sprogimo Rosliakovas nusižudė. Jo kūnas buvo rastas bibliotekoje, antrame aukšte.

  Tragedija Kerčėje, nuotrauka iš įvykio vietos
  © Sputnik / Михаил Воскресенский

  Iš pradžių Tardymo komitetas pradėjo baudžiamąją bylą pagal straipsnį "Teroro išpuolis", tačiau vėliau incidentą perklasifikavo į straipsnį apie apie dviejų ar daugiau asmenų nužudymą bendrai pavojingu būdu.

  Anksčiau studentas gavo licenciją laikyti ginklą. Toks leidimas reiškia, kad Rosliakovą patikrino psichiatras ir nenustatė jokių sutrikimų jaunuoliui.

  Lietuvos užsienio reikalų ministerija išreiškė užuojautą aukų šeimoms ir palinkėjo ligoninėse esantiems nukentėjusiesiems greičiau pasveikti.

  Dar šia tema

  Kryme sprogo koledžas: žuvo 10 moksleivių
  Rusijos tardymo komitetas pavadino sprogimą Kerčėje teroro išpuoliu
  Tragedija Kerčėje: išpuolį surengė kolegijos studentas
  Tegai:
  šaudymas, sprogimas, Sveikatos apsaugos ministerija, Kerčė, Krymas

  Svarbiausios temos