08:48 2019 Birželio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  Vladimiras Putinas, nuotrauka iš įvykio vietos

  Putinas apie branduolinio ginklo panaudojimą: agresorius bus sunaikintas

  © Sputnik / Алексей Дружинин
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  18540

  Putinas pabrėžė, kad Rusija neketina pirmoji panaudoti branduolinį ginklą, tačiau perspėja agresorius, jog atsakas neišvengiamas, o rusai kaip kankiniai pateks į rojų

  VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Rusija nebus pirmoji šalis, kuri panaudos branduolinį ginklą, tokia tikimybė nėra įtraukta į šio tipo ginklų naudojimo koncepciją, sakė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Valdajaus klubo posėdyje.

  Rusijos lyderio teigimu, Rusija gali panaudoti branduolinį ginklą ir panašius ginklų tipus, tik tuo atsakydama į agresiją.

  "Agresorius turėtų žinoti, kad atpildas yra neišvengiamas, kad jis bus sunaikintas. O mes, agresijos aukos, kaip kankiniai pateksime į rojų, o jie tiesiog nugaiš, nes net neturės laiko atgailai",— cituoja Putiną RIA Novosti.

  Kalbėdamas apie naujus Rusijos ginklus, Putinas  priminė, kad šalis sukūrė viršgarsinį ginklą. Jis taip pat pridūrė, kad konkurentai neturi panašaus ginklo.

  "Kai kurie planuoja išbandyti jį po metų ar dviejų, o mes jį jau turime. Tai aukštųjų technologijų šiuolaikinis ginklas, šia prasme mes su pasitikėjimu žiūrime į ateitį", — teigė Rusijos lyderis.

  Kovo pradžioje Vladimiras Putinas, sakydamas metinę kalbą Rusijos parlamento aukštiesiems rūmams, užsiminė apie naujausią strateginį apsiginklavimą, kurį jau turi Rusijos kariuomenė.

  Rusijoje atliktas hipergarsinės raketos "Kinžal" mokamasis paleidimas >>

  Putinas pristatė naujausius ginklus, kurie neturi analogų visame pasaulyje. Kalba ėjo apie raketų kompleksą "Sarmat", povandeninius dronus, sugebančius keliauti dideliame gylyje ir greičiu, viršijančiu kitų šalių laivynų pajėgumus; apie sparnuotąsias raketas su branduoline galvute, aviacijos raketų kompleksą "Kinžal" ir lazerinius ginklus.

  © Sputnik .
  Putinas apie atsaką į branduolinį smūgį

  Dar šia tema

  Rusija parodė žvalgybinio bepiločio orlaivio "Korsar" galimybes
  JAV atsakas į Putino ginklą: hipergarsinių technologijų bandymai 2019-aisiais
  Pentagonas: Amerikos povandeniniai laivai gali sunaikinti Rusiją
  Galingiausi pasaulyje rusiški raketnešiai praskrido virš Šiaurės jūros
  Tegai:
  branduolinis ginklas, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos