05:52 2019 Gruodžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1077
 • RUB70.4627
  Krymas, archyvinė nuotrauka

  Lietuvos atstovai prisijungė prie asociacijos "Krymo draugai"

  © Sputnik / Алексей Мальгавко
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  83

  Be Lietuvos, prie organizacijos prisijungė ir dalyviai iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Serbijos, Kinijos ir kitų šalių

  VILNIUS, spalio 25 — Sputnik. Per pastaruosius metus daugiau nei 150 žmonių iš 36 pasaulio šalių prisijungė prie asociacijos "Krymo draugai", praneša RIA Novosti.

  Krymas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Мальгавко

  Ši organizacija buvo įkurta 2017 metais Jaltos Livadijos rūmuose. Jos tikslas — atkurti normalius santykius tarp Krymo ir užsienio šalių.

  Pasak Krymo verslo ir kultūros centro direktoriaus Jaroslavo Ivančenko, asociacijos dalyvių skaičius didėja. Dabar jame dalyvauja Lietuvos, Bulgarijos, Serbijos, Ukrainos, Australijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Graikijos, Izraelio, Italijos, Kinijos, Norvegijos, Palestinos ir kitų šalių atstovai.

  Tikimasi, kad artimiausiu metu bus sukurti nauji nacionaliniai klubai.

  Anksčiau buvo pranešta, kad spalio pradžioje Kryme lankėsi septynių šalių ― Lietuvos, Gruzijos, Moldovos, Bulgarijos, Lenkijos, Vokietijos ir Italijos ― atstovai.

  Delegacijos nariai atkreipė dėmesį į teigiamus pokyčius, kurie įvyko respublikoje, įskaitant įspūdingą vietos infrastruktūros plėtros tempą.

  Dar šia tema

  Krymas papasakojo, kodėl Vakarai nepripažįsta referendumo pusiasalyje
  Krymas atsakė į Kijevo raginimus bausti už naudojimąsi tiltu
  Rados deputatas sukritikavo Kijevo valdžią už Krymo gyventojų diskriminaciją

  Svarbiausios temos