15:09 2020 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1169
 • RUB68.8102
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  60

  Apie tai, kad ASG planuoja parduoti savo "Ramport Aero" akcijų paketą ir pasitraukti iš šio projekto, šių metų rugsėjį sakė kontroliuojančiosios bendrovės generalinis direktorius Jonas Janukėnas

  VILNIUS, spalio 27 — Sputnik. "Avia Solutions Group" pardavė savo akcijas Žukovskio oro uosto valdymo bendrovėje, praneša "Ramport aero".

  "Avia Solutions Group" (ASG), didžiausia aviacijos verslo grupė Lietuvoje, baigė savo Žukovskio tarptautinio oro uosto valdymo bendrovės akcijų pardavimo sandorį. AB "Ramport Aero" įsigijo 22,5 proc. akcijų, kurios netiesiogiai priklausė kontroliuojančiajai bendrovei ASG", — rašoma pranešime.

  "Ramport Aero" generalinis direktorius Tomas Vaišvila paaiškino, kad oro uosto valdymo struktūra nepasikeitė.

  "Lietuvos holdingas ASG nedalyvavo bendrovės veiklos valdyme. Šis akcininkų sandoris neturės įtakos oro uosto plėtros planams. Esame optimistiški dėl ateities, ir tam mes turime pagrindą. Per metus keleivių srautas ir oro uosto maršrutų tinklas padidėjo dvigubai. Šiais metais "Žukovskij" planuoja priimti 1,2 mln. keleivių, o 2019 metais — pasiekti 2,3 mln. ir tapti vienu iš 15 didžiausių Rusijos oro uostų", — pažymėjo jis.

  "Žukovskij" yra tarptautinis oro uostas, esantis Maskvos srities pietryčiuose, 23 km atstumu nuo sostinės. Jis yra Ramensko aerodromo teritorijoje, turi ilgiausią Europoje kilimo ir tūpimo taką (5,5 tūkst. metrų), tai leidžia priimti bet kokio tipo keleivinius ir krovininius orlaivius.

  Dar šia tema

  Ekonomistas: Baltijos šalių verslas linksta į Rusiją, nepaisant JAV draudimų
  Rusijos koncernas atidaro naują trąšų gamyklą Lietuvoje
  Tegai:
  oro uostas, Rusija

  Svarbiausios temos