13:41 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (87)
  28

  Rusijos saugumo tarnyba praneša, kad sugebėjo išvengti teroristinių išpuolių vasarą vykusio pasaulio futbolo čempionato metu

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Rusijos saugumo tarnyba (FSB) sustabdė teroristų bandymus naudoti dronus teroro atakoms Pasaulio futbolo čempionato metu, praneša RIA Novosti su nuoroda į departamento direktorių Aleksandrą Bortnikovą.

  Detalės neatskleidžiamos, žinoma tik tai, kad tokie bandymai buvo atlikti ne tik per Pasaulio čempionatą, bet ir rengiant ir organizuojant kitus "masinius politinius ir sporto renginius".

  Pasak FSB direktoriaus, tarnyba atskleidė septynias grupuotes, kurios planavo išpuolius prieš sirgalius iš užsienio.

  Bortnikovas teigė, kad nekontroliuojamas dronų plitimas yra pavojingas naudojant juos terorizmo tikslais.

  "Mūsų nuomone, norint užkirsti kelią ir greitai neutralizuoti šią grėsmę, būtina nedelsiant pradėti taikyti įstatymą, susijusį su dronų naudojimu", — sakė FSB vadovas.

  Teroristai reguliariai naudoja dronus, bandydami atakuoti Rusijos karinius įrenginius Sirijoje. Be to, 2018 metais teismas nuteisė kovotojus, kurie planavo panaudoti dronus Sunženės rajono FSB ir Vidaus reikalų ministerijos pastatams susprogdinti.

  Rusija jau sugriežtino nepilotuojamų transporto priemonių apyvartos taisykles. Nuo 2016 metų birželio mėnesio visi dronai, sveriantys daugiau nei 0,25 kilogramo, turi būti įregistruoti.

  Temos:
  Sporto naujienos (87)

  Dar šia tema

  "Mes visi įsimylėjome Rusiją": FIFA prezidentas įvertino Pasaulio čempionatą
  Įvardytas FIFA-2018 gražiausias įvartis
  Tegai:
  Rusijos Federalinio saugumo biuras (FSB), FSB, Pasaulio futbolo čempionatas, Rusija

  Svarbiausios temos