10:33 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (261)
  99

  Interviu Rusijos televizijos kanalams Medvedevas pabrėžė, kad Maskva įveda sankcijas ne Ukrainai ir ukrainiečiams, bet tiems, kas kenkia valstybei

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Rusija įvedė sankcijas ne Ukrainai ir ukrainiečiams, o tiems, kurie daro žalą, sakė Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas interviu Rusijos televizijos kanalų atstovams.

  "Žinoma, nežinau, kiek galios šios sankcijos. Be to, norėčiau dar kartą oficialiai pasakyti, kad šios sankcijos, žinoma, buvo įvestos pagal prezidento įsaką, o mano pasirašytas sprendimas buvo vyriausybės sprendimas. Sankcijos įvestos ne Ukrainos žmonėms, netgi ne Ukrainos ekonomikai, bet tiems, kurie kenkia mūsų šaliai", — cituoja Medvedevą RIA Novosti.

  Anksčiau Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad dėl Rusijai taikomų sankcijų ES šalyse darbo vietas prarado 400 tūkstančių darbuotojų, nes į Rusijos rinką buvo nepakankamai tiekiama Europos produkcijos. Pasak jo, tai patvirtina statistiniai duomenys.

  Rusija, reaguodama į Kijevo veiksmus, įvedė atsakomąsias sankcijas. Gegužę Ukraina išplėtė sankcijas Rusijos juridiniams ir fiziniams asmenims, taip pat pratęsė apribojimus, nustatytus ankstesniais metais.

  Santykiai tarp Maskvos ir Vakarų šalių pablogėjo dėl padėties Ukrainoje, Krymo prisijungimo prie Rusijos, incidento su buvusio GRU pulkininko Sergejaus Skripalio ir jo dukros Julijos apnuodijimu. Vakarai įvedė sankcijas Rusijai, daugelis šalių išsiuntė Rusijos diplomatus.

  Maskva ėmėsi atsakomųjų priemonių, priėmė pakeistą importo politiką ir ne kartą pareiškė, kad neproduktyvu kalbėti su ja sankcijų kalba. Be to, Rusija jau ne kartą pareiškė, kad nėra konflikto dalyvė Ukrainoje ar Minsko susitarimų subjektas ir neturi nieko bendra su incidentu Didžiojoje Britanijoje.

  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  © Sputnik /
  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (261)

  Dar šia tema

  Seime – siūlymas įvesti sankcijas Rusijai dėl Kerčės sąsiauryje sulaikytų laivų
  Vokietija ir Prancūzija priešinasi griežtesnėms sankcijoms Rusijai
  Prancūzijos ambasadorė pasisakė už parlamentinės diplomatijos su Rusija plėtrą
  Prancūzijos laikraštis atskleidžia svarbų Putino tarptautinės sėkmės veiksnį
  Tegai:
  Dmitrijus Medvedevas, sankcijos, Rusija

  Svarbiausios temos