08:21 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  145

  Atnaujintame sraigtasparnyje patobulintas variklis VK-2500P su ilgesniu eksploatacijos laikotarpiu

  VILNIUS, gruodžio 25 — Sputnik. Atsižvelgiant į visapusišką sraigtasparnio Mi-28 modernizavimą iki Mi-28NM "Night Hunter" lygio, ateityje ši mašina gali tapti pagrindiniu Rusijos atakuojančiu sraigtasparniu, rašo Amerikos žurnalas "The National Interest".

  "Mi-28 Rusijos gynybos pajėgos aktyviai naudojo per pilietinį karą Sirijoje, ir per šį laikotarpį buvo nustatyta daug problemų, susijusių su sraigtasparnio elektroninėmis sistemomis ir varikliu", — rašoma laikraštyje.

  Tačiau, jei ankstesnėse sraigtasparnio versijose konstruktoriai apsiribojo nedideliais patobulinimais, Mi-28NM buvo atliktas išsamus modernizavimas, nurodo straipsnio autorius.

  Karinėje parodoje "Armija-2018" parodytas paskutinis sraigtasparnio prototipas, kuriame įdiegta galinga prieštankinių raketų sistema "Chrizantema-V".

  Be to, atnaujintame sraigtasparnyje patobulintas variklis VK-2500P su ilgesniu eksploatacijos laikotarpiu.

  Tikėtina, kad perėjimas prie efektyvesnio variklio leis sutaupyti lėšų, ypač jei Rusijos aviacija VK-2500P naudos ir kituose kariniuose sraigtasparniuose, toliau modernizuodama savo laivyną, mano straipsnio autorius.

  O jei Mi-28NM bus eksportuojami ateityje, patobulintas variklis bus aiškus pranašumas užsienio pirkėjams ir sudarys nacionalinį interesą.

  Mi-28 (pagal NATO klasifikaciją "Havoc" — "Ravager") yra TSRS ir Rusijos atakos sraigtasparnis, skirtas ieškoti ir sunaikinti tankus ir kitus šarvuočius bei mažo greičio oro taikinius ir priešo pajėgas aktyvaus atsparumo ugniai sąlygomis.

  Dar šia tema

  "Pašėliškos mašinos": karinė technika iš Rusijos nustebino JAV žurnalistą
  Lietuvos kariuomenė gavo pirmąsias modernizuotas vokiečių savaeiges haubicas
  Putinas apžiūrėjo ginkluotę ir techniką, konfiskuotą iš kovotojų Sirijoje
  Putinas įvardijo pagrindinę Rusijos armijos užduotį 2019 metais
  Tegai:
  variklis, sraigtasparnis

  Svarbiausios temos