09:44 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  72

  Regioninis "Rosselchoznadzor" departamentas paskelbė, kad produktai buvo konfiskuoti dėl veterinarijos teisės aktų reikalavimų pažeidimo

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. "Rosselchoznadzor" darbuotojai Kaliningrado srities pasienyje per savaitę sulaikė 51 kg pieno, mėsos ir žuvies produktų iš Lietuvos ir Lenkijos, teigiama bendrovės pranešime žiniasklaidai.

  Trijų žmonių, kirtusių sieną automobilių kontroliniuose punktuose, bagaže buvo rasta draudžiamų produktų.

  Departamento teigimu, produktai buvo konfiskuoti dėl veterinarijos teisės aktų reikalavimų pažeidimų. Prekės buvo įvežamos be gamyklos etiketės arba pažeidžiant transportavimo taisykles, taip pat be veterinarijos sertifikatų.

  Fiziniams asmenims leidžiama vežti iki penkių kilogramų gyvūninės kilmės produktų jų originalioje pakuotėje, jei gamybos šalyje nustatyti reikalavimai epizootiniam saugumui užtikrinti. "Rosselchoznadzor" pabrėžia, kad Lietuva ir Lenkija nėra tokios valstybės dėl afrikinio kiaulių maro protrūkių.

  Visi konfiskuoti produktai buvo grąžinti į jų gamybos šalis.

  Pastaruoju metu vis dažniau pasitaiko atvejų, kai neteisėtai į Rusiją importuojami produktai iš Lietuvos. Anksčiau regioninis departamentas neįleido daugiau nei 20 tonų avižinių dribsnių iš Lietuvos į Pskovo regioną. Taip pat departamento darbuotojai sunaikino 60 kilogramų lietuviškų kriaušių, kurios yra įtrauktos į draudžiamų prekių sąrašą.

  Dar šia tema

  Pirmoji grūdų partija atvyko į Lietuvą iš Krasnojarsko krašto
  "Rosselchoznadzor" uždraudė Sankt Peterburge prekiauti gėlėmis iš Lietuvos
  Rusijoje bus sunaikinta 20 tonų lietuviško sūrio
  Rusijoje sunaikinta 60 kilogramų lietuviškų kriaušių
  Tegai:
  pieno produktai, mėsos produktai, Kaliningrado sritis, Lenkija, Lietuva, Rosselchoznadzor

  Svarbiausios temos