21:30 2019 Balandžio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1245
 • RUB71.6763
  Взрыв бытового газа в жилом доме в Магнитогорске

  Magnitogorske, po gyvenamojo namo griuvėsiais, buvo rastas 11 mėnesių kūdikis

  МЧС РФ
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  43 0 0

  Pirmadienį sprogus dujoms 10 aukštų blokiniame name sugriuvo viena iš 12 laiptinių. Gelbėtojai jau antrą dieną dirba įvykio vietoje

  VILNIUS, sausio 1 — Sputnik. Magnitogorsko mieste (Uralo regionas) sugriuvusio daugiabučio namo griuvėsiuose buvo aptiktas gyvas 11 mėnesių kūdikis, praneša RIA Novosti su nuoroda į Čeliabino srities gubernatoriaus spaudos tarnybą.

  Pasak regiono vadovo, gelbėtojai išgirdo kūdikio verksmą. Kaip pažymėjo gubernatorius Borisas Dubrovskis, kūdikis liko gyvas, nes nelaimės metu "jis gulėjo lovytėje ir buvo šiltai apgobtas".

  ​Čeliabinsko srities Nepaprastųjų situacijų ministerijos Pagrindiniame skyriuje vaiko išgelbėjimas dieną po incidento buvo pavadintas stebuklu.

  Anot Rusijos sveikatos ministerijos spaudos tarnybos, dabar vaiko būklė yra labai sunki, gydytojai nusprendė skubiai evakuoti jį į Maskvą.

  Pasak gydytojų, berniuko galūnės yra labai sušalusios. Be to, kūdikis patyrė vidinę galvos traumą ir daugybę blauzdos lūžių.

  Paaiškėjo, kad vaiko motina yra gyva, ji atvyko pas savo sūnų į ligoninę.

  Pirmadienį, gruodžio 31 dieną, viename iš 10 aukštų gyvenamųjų pastatų sprogo dujos; laiptinė, kur įvyko nelaimė, sugriuvo. Įvykio zonoje gyveno 20 žmonių. Naujausiais gelbėtojų duomenimis, mirė aštuoni žmonės, penki yra ligoninėse. Gelbėtojų darbas įvykio vietoje tęsiasi.

  Dar šia tema

  Plungėje, gyvenamajame name, sprogo dujų balionas, yra nukentėjusių
  Kryme sprogo koledžas: žuvo 10 moksleivių
  Naujųjų metų naktį Maskvoje, Gorkio parke, sugriuvo tiltas
  Tegai:
  Rusija

  Svarbiausios temos