15:49 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  124

  MIA "Rossija segodnia" generalinis direktorius teigia, kad jam liūdna matyti tokią Europos transformaciją

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. Tarptautinės informacinės agentūros "Rossija segodnia" generalinis direktorius, VGTRK direktorius Dmitrijus Kiselevas interviu "Sputnik" pakomentavo Latvijos draudimą, nukreiptą prieš "Rossija RTR".

  "Tai nesuderinama su žodžio laisve. Liūdna žiūrėti į Europos transformaciją", — sakė Kiseliovas.

  Ketvirtadienį Latvijos nacionalinė elektroninės žiniasklaidos taryba ketvirtadienį posėdyje nusprendė trims mėnesiams uždrausti rusų televizijos kanalo "Rossija RTR" programų transliaciją ir platinimą Latvijos teritorijoje.

  Latvijos teigimu, tokia priemonė yra būtina, siekiant apsaugoti šalį nuo "Kremliaus propagandos" ir "apsaugoti savo informacinę erdvę".

  Šią savaitę Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) įvertino televizijos kanalų "Pirmasis Baltijas Kanals Lietuva" ir "NTV Mir Lietuva" veiklą dėl tariamai "melagingos, neapykantą kurstančios informacijos skleidimo".

  Anksčiau Moldova uždraudė visų Rusijos televizijos kanalų naujienų transliaciją.

  Rusijos užsienio reikalų ministerija ne kartą pareiškė, kad žiniasklaidos persekiojimas, žodžio laisvės ribojimas yra nepriimtinas, ir paragino tarptautinę bendruomenę atkreipti dėmesį į visa tai, kas vyksta.

  Dar šia tema

  Lietuvoje įvardyta pati "draugiškiausia" ir pati "priešiškiausia" valstybė
  Rusija apie TV kanalų pažeidimus Lietuvoje: alternatyvaus požiūrio pašalinimas
  Politologas: valdžia verčia lietuvius bijoti Rusijos

  Svarbiausios temos