22:39 2019 Liepos 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Vladislavas Surkovas, archyvinė nuotrauka

  Rusijos prezidento padėjėjas: Putino didžioji politika tik įgauna pagreitį

  © Sputnik / Алексей Дружинин
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  84 0 0

  Putino padėjėjas įsitikinęs, jog Rusijos šiuolaikinis valstybės politikos modelis, priešingai nei Vakaruose, grindžiamas pasitikėjimu, ir tai yra jos galia

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Rusijos prezidento padėjėjas Vladislavas Surkovas mano, kad šiuolaikinis Rusijos valstybės politikos modelis paremtas pasitikėjimu, tuo jis skiriasi nuo Vakarų valstybių modelio, tokį požiūrį jis išreiškė "Nezavisimaja gazeta" straipsnyje.

  "Šiuolaikinis Rusijos valstybės modelis prasideda pasitikėjimu ir išlieka dėl pasitikėjimo. Tai yra jo esminis skirtumas nuo Vakarų modelio, kuris kultivuoja nepasitikėjimą ir kritiką. Ir tai yra jos (Rusijos valstybės — Sputnik) jėga", — tvirtina Surkovas.

  Jis mano, kad Rusija ir toliau "gaus ir išlaikys aukščiausias vietas pagrindinėje geopolitinės kovos lygoje".

  "Anksčiau ar vėliau visiems, kas reikalauja, kad Rusija "pakeistų elgesį", teks su tuo susitaikyti. Galų gale, tik atrodo, kad jie turi pasirinkimą", — pabrėžė prezidento padėjėjas.

  Jo nuomone, "Putino didžioji politinė mašina tik įgauna pagreitį ir nusiteikia ilgam, sunkiam ir įdomiam darbui", o "jos darbas visais pajėgumais dar yra toli priekyje".

  Pasak Surkovo, "Rusijos valstybė vystosi, ir dabar tai naujo tipo valstybė, kurios dar neturėjome". Jis mano, kad Rusijos valstybė, kuri susiformavo 2000-ųjų viduryje, kol kas mažai ištirta, tačiau "jos originalumas ir gyvybingumas yra akivaizdūs".

  "Streso testai, kuriuos ji išlaikė ir išlaiko, rodo, kad tik toks organiškai suformuotas politinės struktūros modelis taps veiksminga priemone Rusijos tautai išlikti ir pakilti ateinančiais metais, dešimtmečiais, ir greičiausiai visam ateinančiam amžiui", — straipsnyje pabrėžė prezidento padėjėjas.

  Dar šia tema

  Udalcovas: Vilnius "įžūliai kišasi į Rusijos reikalus"
  Rusijos URM pažadėjo daryti viską, kad Baltijos šalyse nebūtų JAV raketų
  Ekspertas: Baltijos šalys laikosi principo "iš pykčio Maskvai nušalsime ausis"
  "Dangaus kregždės" tada ir dabar: Tarybų ir Rusijos stiuardesės
  Tegai:
  Rusija

  Svarbiausios temos