06:45 2020 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1091
 • RUB68.6301
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  110

  Traukinių eismą tilto geležinkelio dalimi numatyta paleisti 2019 metų gruodžio mėnesį

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Keleivių ir krovinių vežimas geležinkeliais per Krymo tiltą į Rusijos žemyninę dalį prasidės kaip planuota — nuo 2019 metų gruodžio mėnesio, praneša RIA Novosti.

  2018 metų gegužės mėnesį atidaryta Krymo tilto automobilių dalis, sujungusi pusiasalį su Rusijos žemynine dalimi. Pirmajame etape buvo paleistas lengvųjų automobilių eismas, o vėliau — sunkvežimių.

  Traukinių eismą tilto geležinkelio dalimi numatyta paleisti 2019 metų gruodžio mėnesį.

  "Krymo tilto geležinkelio dalis bus atidaryta, kaip planuota, šių metų gruodį. Nuo 2019 metų gruodžio mėnesio "Krymo geležinkeliai" vykdys keleivių ir krovinių vežimą geležinkeliu tarp Rusijos žemyninės dalies ir pusiasalio", — sakė Rusijos transporto ministro pavaduotojas Vladimiras Tokarevas.

  Jis priminė, kad šiuo tikslu Kryme vykdomas pusiasalio geležinkelių infrastruktūros modernizavimas.

  "Atliekamas remonto ir statybos darbų kompleksas. Bendrovė taip pat įgyvendina riedmenų atnaujinimo programą. Krymo geležinkeliai bus aprūpinti keleiviniais vagonais ir riedmenimis, atsižvelgiant į būtiną rezervą", — sakė Tokarevas.

  "Krymo geležinkeliai" yra federalinė valstybinė įmonė, įkurta 2014 metais, po Krymo susijungimo su Rusijos Federacija. 2015 metų pabaigoje geležinkeliai buvo perduoti kaip nuosavybės kompleksas federalinei nuosavybei ir priskirti "Rosželdoro" žinybai, bet ne "Rusijos geležinkeliams".

  Rusijos investicijų forumas vyksta Sočyje vasario 14-15 dienomis. MIA "Rossija segodnia" yra bendra forumo informacinė partnerė.

  Dar šia tema

  Statybininkai įrengė paskutinį polį Krymo tilto geležinkelio atkarpoje
  Ant Krymo tilto nutiesti pirmieji bėgiai
  ES įvedė sankcijas šešioms bendrovėms dėl Krymo tilto statybos
  Tegai:
  eismas, traukiniai, Krymo tiltas

  Svarbiausios temos