21:47 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  126

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pavedė Užsienio reikalų ministerijai, Vidaus reikalų ministerijai, FSB ir Rosturizmui iki kovo 31 dienos pateikti siūlymus, kaip supaprastinti vizų išdavimo užsienio turistams procesą

  VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Pirmieji Rusijos miestai, kurie užsienio turistus priims pagal supaprastintą vizų režimą (galbūt naudojant elektronines vizas), gali būti Maskva, Sankt Peterburgas ir Vladivostokas, priimantys daugumą šalies užsienio svečių, rašo RIA Novosti su nuoroda į Ekonomikos plėtros ministro pavaduotoją Sergejų Galkiną.

  "Turime tris pagrindinius miestus, kurie iš tikrųjų yra vartai į Rusiją — tai Maskva, Sankt Peterburgas ir Vladivostokas. Pagrindiniai užsienio turistų srautai patenka į šiuos miestus", — sakė jis, kalbėdamas Tarpregioninio kruizinio turizmo vystymo prie Volgos ir Kaspijos jūros forume.

  "Kalbant apie administracinių procedūrų ir vizų formalumų, susijusių su vizų išdavimu užsienio piliečiams, palengvinimą, šie miestai galėtų tapti bandomosiomis teritorijomis. Be to, organizaciniu požiūriu jie yra labiau pasirengę tam nei kiti miestai; su vizų ir administravimo skaitmeninimu", — sakė Galkinas.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pavedė Užsienio reikalų ministerijai, Vidaus reikalų ministerijai, FSB ir Rosturizmui iki kovo 31 dienos pateikti siūlymus, kaip supaprastinti vizų išdavimo užsienio turistams procesą.

  Dar šia tema

  Rusijoje atsidaro naujas vizos tipas
  Baltarusijoje galima viešėti 10 dienų be vizos
  Baltarusija padidino užsieniečių buvimo šalyje be vizos laikotarpį
  Tegai:
  turistai, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos