21:14 2019 Lapkričio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1061
 • RUB70.6242
  Šiluminė elektrinė Balaklavskaja Kryme

  Kryme dvi naujos šiluminės elektrinės paleistos visu pajėgumu

  © Sputnik / Алексей Мальгавко
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  8310

  Pasak Rusijos vadovo, energijos suvartojimo apimtis bus pakankama ne tik Krymo poreikiams patenkinti, bet ir tiekti kaimyniniams regionams

  VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas dalyvavo Krymo šiluminių elektrinių "Balaklavskaja" ir "Tavričeskaja" paleidime visu pajėgumu, praneša RIA Novosti.

  Renginyje dalyvavo ir Rusijos energetikos ministras Aleksandras Novakas, ministro pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Kozakas, Krymo vadovas Sergejus Aksenovas ir bendrovės "Rostech" generalinis direktorius Sergejus Čemezovas.

  Рабочая поездка президента РФ В. Путина в Крым, 18 марта 2019
  © Sputnik / Михаил Климентьев
  Vladimiras Putinas su oficialu vizitu apsilankė Kryme

  Pasak Rusijos vadovo, visu pajėgumu paleidus šilumines elektrines, bendras sugeneruojamos energijos kiekis Kryme sieks daugiau nei du tūkstančius megavatų. Iki šiol šis skaičius buvo beveik du kartus mažesnis ir sudarė 1000-1100 megavatų.

  "Tokie kiekiai bus pakankami ne tik savo poreikiams patenkinti, atsižvelgiant į Krymo pusiasalio plėtros planus, bet ir prireikus bus galima juos tiekti ir kaimyniniams regionams", — sakė Putinas.

  Prezidentas priminė, kad 2014 metais pusiasalyje buvo gaminami tik 160 megavatų.

  Putinas su oficialu vizitu apsilankė Kryme ir susitiko su pusiasalio visuomenės atstovais. Rusijos valstybės vadovas dalyvaus penktųjų Krymo ir Rusijos susivienijimo metinių minėjime.

  Šiluminės elektrinės "Balaklavskaja" ir "Tavričeskaja" varomos gamtinėmis dujomis, avarinis kuras — dyzelinas. Pirmieji abiejų elektrinių blokai buvo paleisti praėjusių metų spalio mėnesį.

  Рабочая поездка президента РФ В. Путина в Крым, 18 марта 2019
  © Sputnik / Михаил Климентьев
  Vladimiras Putinas su oficialu vizitu apsilankė Kryme

  Dar šia tema

  Porošenko pažadėjo susigrąžinti Krymą "be derybų ir susitarimų"
  Matvijenko pavadino šalių, kurios nepripažįsta rusų Krymo, aktus niekiniais
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Krymas

  Svarbiausios temos