20:22 2019 Birželio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka

  Putinas atskleidė, kaip pradėjo karjerą

  © Sputnik / Сергей Гунеев
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  81 0 0

  Putinas, susitikęs su konkurso "Rusijos lyderiai" dalyviais, užsiminė, kaip pradėjo savo karjerą

  VILNIUS, kovo 19 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, susitikęs su konkurso "Rusijos lyderiai" finalistais, priminė, kad pats pradėjo savo karjerą kaip jaunesnysis saugumo pareigūnas.

  "Jūs pradėjote kaip operatyvinis įgaliotinis Tiumenėje? Karjeristas, nes aš pradėjau kaip jaunesnysis operatyvinis įgaliotinis", — sakė Putinas konkurso finalininkui, Tiumenės vidaus reikalų ministerijos skyriaus vadovui Peteriui Vaginui.

  Prezidentas paklausė, kas buvo sunkiausia konkurse. Vaginas atsakė, kad sudėtingiausias dalykas buvo atrasti bendrą sprendimą ir susitarti, "bet kadangi aš čia, viskas pavyko".

  Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Никольский

  Anksčiau interviu "Argumenty i fakty" Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas kalbėjo apie Putino atlyginimą ir pensiją. Taigi, pasak spaudos sekretoriaus, Putinas gauna darbo užmokestį ir karinę pensiją banke "Rossija". Peskovas priminė, kad, įvedę pirmąsias sankcijas, "amerikiečiai kažkodėl manė, kad pagrindiniai kaltininkai dėl Krymo įstojimo į Rusiją — tai daugelis mūsų įmonių, tame tarpe ir bankas "Rossija"".

  "Ir tada prezidentas nusprendė pervesti savo darbo užmokestį ir karinę pensiją į šio banko kortelę. Negaliu jums tiksliai pasakyti, kokia yra jo pensija, aš nežinau", — sakė jis bei pridūrė, kad prezidento ir ministro pirmininko atlyginimai nustatomi prezidento dekretu.

  Pasak Peskovo, grynaisiais pinigais Putinas naudojasi kartą ar du per metus.

  "Kai jis, pavyzdžiui, slidinėja kalnų slidėmis ir užeina į kavinę, kur reikia atsiskaityti grynaisiais", — paaiškino Peskovas.

  Dar šia tema

  Peskovas papasakojo apie Putino "Stasi" pažymėjimą
  Zacharova išjuokė NATO reakciją į Vladimiro Putino pranešimą
  Tegai:
  Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos