15:38 2019 Liepos 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1216
 • RUB70.6478
  Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu

  Rusijos gynybos ministerija modernizuoja karinę infrastruktūrą Kryme ir Arktyje

  Пресс-служба Минобороны РФ
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  5410

  Rusijos gynybos ministro teigimu, šiais metais planuojama baigti statyti daugiau nei 3,5 tūkstančio objektų, skirtų ginklams, karinei ir specialiai technikai dislokuoti

  VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Karinės infrastruktūros objektų statyba strateginėms branduolinėms pajėgoms, taip pat kariams Kryme ir Arktyje yra karinės infrastruktūros plėtros prioritetai, teigia Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu, praneša RIA Novosti.

  Lietuvos narystės NATO metinės, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  "Pagrindinės pastangos sutelktos Ginkluotųjų pajėgų vadovavimo sistemos plėtrai ir objektų, skirtų ginklams, karinei ir specialiai technikai dislokuoti, kūrimui. Visų pirma, strateginėms branduolinėms pajėgoms, taip pat kariams Kryme ir Rusijos Arkties zonoje", — pasakė Šoigu, kalbėdamas penktadienį Karinės produkcijos priėmimo bendros dienos proga.

  Kalbėdamas apie karinės infrastruktūros plėtrą, ministras pranešė, kad "šiemet planuojama baigti statyti 3 751 pastatą".

  "Šiuo metu pradėta eksploatuoti daugiau kaip 850 pastatų, o tai 11 kartų viršija pirmojo ketvirčio planinį rodiklį. Tai rodo didelį darbo tempą", — pažymėjo Šoigu.

  Dar šia tema

  Turkija prigrasino JAV rasti pamainą naikintuvams F-35
  JAV paragino persvarstyti politiką Rusijos atžvilgiu
  "Rail Baltica" užtikrins NATO kariuomenės mobilumą regione, teigia Masiulis
  Tegai:
  Arkties regionas, Krymas, Rusija

  Svarbiausios temos