15:03 2019 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1137
 • RUB70.0885
  Dmitrijus Medvedevas, archyvinė nuotrauka

  Medvedevas paskelbė, kad Rusijoje skursta beveik 19 mln. žmonių

  © Sputnik / Екатерина Штукина
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  60

  Pasak jo, kiekvieną skurdo atvejį reikia vertinti atskirai ir ieškoti konkrečių sprendimo būdų

  VILNIUS, balandžio 18 — Sputnik. Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas sakė, kad Rusijoje gyvena beveik 19 mln. nepasiturinčių žmonių. Tokius duomenis jis minėjo skelbadamas Valstybės Dūmos 2018 metų ataskaitą, praneša RIA Novosti.

  "Tai reiškia, kad 19 milijonų žmonių gyvena taip, kaip neturėtų", — sakė vyriausybės vadovas.

  Medvedevas pridūrė, kad skurdas yra "skirtingas" ir jo priežastys yra įvairios. Pasak jo, kiekvieną skurdo atvejį reikia vertinti atskirai ir ieškoti konkrečių sprendimo būdų.

  Siekiant suteikti žmonėms tinkamą valstybės paramą, būtina atkreipti dėmesį ne tik į pajamas, bet ir į neturtingų šeimų išlaidas, sakė Rusijos ministras pirmininkas.

  Be to, Medvedevas kalbėjo ir apie pensijas. Pasak jo, dabartinis pensijų lygis toli gražu neužtikrina pensininkams tinkamo gyvenimo.

  "Padorus ir įdomus gyvenimas — tai ir pinigų klausimas", — pažymėjo jis.

  Be to, Medvedevas pasisakė apie pagalbos teikimą šeimoms, turinčioms daug vaikų, ir apie vaikų priežiūros išmokas. Jis paprašė Valstybės Dūmos deputatų aktyviau dalyvauti rengiant teisės aktų pakeitimus, kurie leistų didelėms šeimoms susimokėti būsto paskolas.

  Be to, nuo 2020 metų ministrų kabinetas yra pasirengęs padidinti vaiko priežiūros pašalpą. Medvedevas sakė, kad tai turėtų būti svarbus šeimos biudžeto papildymas.

  Trečiadienį Rusijos ministras pirmininkas pristatė vyriausybės ataskaitą ir beveik keturias valandas kalbėjo su deputatais. Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas apibūdino ataskaitos aptarimą kaip "gerai apgalvotą ir konkretų".

  Dar šia tema

  Medvedevas mano, kad JAV niekada neatšauks sankcijų Rusijai
  Tegai:
  Dmitrijus Medvedevas, skurdas, Rusija

  Svarbiausios temos