20:12 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lėktuvo katastrofa Šeremetjevo oro uoste (10)
  157

  ​Bendrovės "Aeroflot" lėktuvas "Suchoi Superdžet 100" (SSJ-100) skrido iš Maskvos į Murmanską, tačiau buvo priverstas grįžti į Šeremetjevo oro uostą ir leistis avariniu būdu

  VILNIUS, gegužės 6 — Sputnik. Maskvos Šeremetjevo oro uoste užsiliepsnojo keleivinis lėktuvas, praneša RIA Novosti.

  "Aeroflot" orlaivis leidosi avariniu būdu. Pranešama, kad žuvo 41 žmogus. Įvykį matę žmonės pradėjo dalintis vaizdais socialiniuose tinkluose, kur matyti milžiniški dūmų kamuoliai ir atviros liepsnos.

  Orlaivis netrukus buvo užgesintas. Lėktuvu skrido 73 keleiviai.

  Iš pradžių Rusijos tyrimų komitetas pranešė, kad žuvo 13 žmonių, iš kurių du — vaikai.

  ​Bendrovės "Aeroflot" lėktuvas "Suchoi Superdžet 100" (SSJ-100) skrido iš Maskvos į Murmanską, tačiau buvo priverstas grįžti į Šeremetjevo oro uostą ir leistis avariniu būdu.

  Užsiliepsnojo lėktuvo variklis ir liepsnos lėktuvą apėmė po nesėkmingo pirmo bandymo nusileisti. Bandydamas leistis antrą kartą, orlaivis uodega trenkėsi į žemę.

  Rusijos sostinės gelbėjimo tarnybų atstovas sakė, jog lėktuvo uodegos dalies neliko, gelbėtojai bando pasiekti lėktuvo gale sėdėjusius keleivius, kurie per incidentą galėjo nukentėti.

  Pagrindinė katastrofos priežasties versija — į lėktuvą trenkė žaibas. Dėl avarijos pradėtas tyrimas.

  Sekmadienio vakare skrydžiui iš Maskvos į Murmanską pakilęs SSJ-100, kuriame buvo 73 keleiviai, po 10 minučių pasiuntė nelaimės signalą ir leidosi į Šeremetjevo oro uostą avariniu būdu. Jo pilotams nepavyko orlaivio nutupdyti pirmu bandymu, o per antrą bandymą lėktuvas trenkėsi į nusileidimo taką (iš pradžių ratais, po to — priekine dalimi) ir užsidegė. Gaisras buvo užgesintas greitai, tačiau lėktuvo galinės dalies nuo pat sparnų neliko.

  Skrydžiai į Šeremetjevo oro uostą ir iš jo sustabdyti.

  Temos:
  Lėktuvo katastrofa Šeremetjevo oro uoste (10)
  Tegai:
  Šeremetjevo, Maskva, lėktuvas

  Svarbiausios temos