21:53 2019 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1130
 • RUB70.9699
  Футболисты Александр Кокорин (третий слева) и Павел Мамаев (справа на втором плане) перед началом заседания Пресненского районного суда Москвы

  Rusijos futbolininkai Kokorinas ir Mamajevas nuteisti kalėti 1,5 metų

  © Sputnik / Илья Питалев
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (66)
  72 0 0

  Kai teisėja paskelbė terminus, atsakovai nusiminė, o teisininkai apniuko, Aleksandro Kokorino žmona apsiverkė ir išėjo iš teismo salės

  VILNIUS, gegužės 8 — Sputnik. Maskvos Presnenskij teismas nuteisė skandalingai pagarsėjusius Rusijos futbolininkus Aleksandrą Kokoriną ir Pavelą Mamajevą kalėti pusantrus ir metus bei penkis mėnesius atitinkamai, praneša RIA Novosti korespondentas iš teismo salės.

  Футболист Александр Кокорин, обвиняемый в хулиганстве и побоях, перед началом заседания Пресненского суда города Москвы
  © Sputnik / Алексей Куденко
  Aleksandras Kokorinas

  Kokorino brolis Kirilas nuteistas pusantriems metams pataisos namuose, futbolininkų draugas Aleksandras Protosovickis — metams ir penkeriems mėnesiams. Būtent tokios bausmės ir prašė prokuratūra.

  Футболист Павел Мамаев, обвиняемый в хулиганстве и побоях, во время оглашения приговора в Пресненском суде города Москвы
  © Sputnik / Владимир Астапкович
  "Krasnodaro" saugas Pavelas Mamajevas

  Kai teisėja paskelbė terminus, atsakovai nusiminė, o teisininkai apniuko. Aleksandro Kokorino žmona apsiverkė ir išėjo iš teismo salės.

  Nuosprendis dar neįsigaliojo ir gali būti apskųstas.

  Kokorino ir Mamajevo byla

  Praėjusių metų spalio mėnesį futbolo klubo "Zenit" puolėjas Kokorinas, "Krasnodaro" saugas Mamajevas, jaunesnysis Kokorino brolis Kirilas ir mėgėjų lygos futbolininkas Aleksandras Protasovickis Maskvos centre surengė riaušes.

  Iš pradžių kompanija gatvėje sumušė "Pervyj kanal" laidų vedėjos vairuotoją Vitalijų Solovčuką. Kitas konfliktas kilo kavinėje. Ten futbolininkai sumušė Pramonės ir prekybos ministerijos departamento vadovą Denisą Paką ir sudavė "NAMI" generaliniam direktoriui Sergejui Gaisinui į veidą, kai jis bandė juos nuraminti.

  Temos:
  Sporto naujienos (66)
  Tegai:
  futbolininkas, Rusija

  Svarbiausios temos