04:06 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  87

  Rusijos lyderis, pasak jo atstovo spaudai, neturi laiko televizijai — išimtimi tampa tik naujienos

  VILNIUS, gegužės 15 — Sputnik. Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas papasakojo apie tai, ar Vladimiras Putinas žiūri populiarų televizijos serialą "Sostų karai", praneša RIA Novosti.

  "Sostų karai" — vienas iš populiariausių mūsų laikų televizijos serialų. Jau naktį iš sekmadienio į pirmadienį pasirodys paskutinis projekto epizodas.

  Atsakydamas į klausimą, ar Kremlius domisi šio serialo finalu ir ar jį žiūri prezidentas, Peskovas pasakė: "Prezidentas apskritai nežiūri televizoriaus, išskyrus naujienas — jis tiesiog neturi tam laiko".

  Remiantis visos Rusijos viešosios nuomonės tyrimų centro apklausos rezultatais, daugiau nei 70 procentų rusų niekada nežiūrėjo "Sostų karų". Tačiau tai neužkerta kelio tam, kad kiekvienos naujos serijos išleidimas taptų vienu labiausiai aptariamų įvykių žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.

  Kaip atostogauja Rusijos prezidentas Putinas >>

  Kaip pasakojo pats Putinas 2017 metais, jis savo laisvalaikį skiria sportui, muzikai ir bendravimui su draugais, be to, poilsį jis visada planuoja iš anksto.

  Dar šia tema

  Paskutinė "Sostų karų" serija pasiekė peržiūrų rekordą
  "Sostų karų" žvaigždė Emilija Kark pasakojo apie patirtą insultą
  Paskelbtos visų "Sostų karų" paskutinio sezono serijų datos
  Tegai:
  Rusija

  Svarbiausios temos