10:53 2020 Liepos 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  217

  Šiuo metu Minske vykstančioje karinės įrangos parodoje Rusijos "Rosoboroneksport" pristatė daugiau kaip 200 ginkluotės pavyzdžių

  VILNIUS, gegužės 16 — Sputnik. "Rosoboroneksport" generalinis direktorius Aleksandras Michejevas atskleidė, kurie Rusijos ginklai labiausiai sudomino užsienio pirkėjus MILEX-2019 ginklų parodoje.

  Pasak jo, didžiausios paklausos sulaukė priešlėktuvinės raketų ir artilerijos sistemos "Pancir".

  "Mes aktyviai deramės tiek dėl naujų raketų sistemų įsigijimo, tiek dėl mūsų partnerių eksploatuojamų kompleksų modernizavimo", — interviu televizijos kanalui "Zvezda" sakė Michejevas.

  Rusijos korporacijos vadovas pridūrė, kad užsieniečius taip pat sudomino "Almaz-Antey" produkcija — kompleksai S-400 ir Tor-M2.

  Tarptautinė ginklų paroda MILEX-2019 vyksta gegužės 15-18 dienomis Minske. "Rosoboroneksport" stende pristatyti daugiau kaip 220 karinės įrangos pavyzdžių.

  "Pancir" tipo žemės ir jūrų bazių priešraketinių raketų ginklų kompleksas skirtas civilinių ir karinių objektų priedangai nuo visų šiuolaikinių ir būsimų oro atakų bet kurioje klimato ir radijo elektroninėje aplinkoje dieną ir naktį. Kompleksas gali apsaugoti objektą nuo žemės ir oro atakų.

  Dar šia tema

  "The National Interest" vadina Rusijos MiG-29 monstru
  Rusija parodė, kaip tankas T-80 šaudo rąstais
  Paviešintas Rusijos povandeninio laivo "Poseidon" paleidimo vaizdo įrašas
  Rusijos šarvuotosiomis mašinomis "Tigr" aprūpintos 16 šalių
  Tegai:
  ginkluotė, karinė technika, Rusija

  Svarbiausios temos