13:26 2020 Gegužės 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1016
 • RUB77.9343
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  82

  Rusijos senatorius mano, kad JAV energetikos ministerija greitai prisikalbės ir pradės ne tik dujas vadinti "Amerikos laisvės molekulėmis", bet ir "McDonalds" siūlys lankytojams "žmogaus teisių jonus"

  VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas pakomentavo JAV Energetikos ministerijos pareigūnų pareiškimus, kuriuose jie Amerikos suskystintas gamtines dujas (SGD) pavadino "laisvosiomis dujomis" ir "Amerikos laisvės molekulėmis".

  Anksčiau JAV energetikos ministro pavaduotojas Markas Menezesas teigė, kad JAV SGD eksporto padidėjimas yra "labai svarbus laisvų dujų paskirstymui visame pasaulyje". Savo ruožtu energetikos ministro padėjėjas Stevenas Vinbergas sakė, kad SGD tiekimai turi būti padidinti, nes tai "aprūpintų pasaulį švaria energija", o tai savo ruožtu prisidės prie "Amerikos laisvės molekulių" plitimo visame pasaulyje.

  "JAV energetikos ministro pavaduotojas pavadino Amerikos dujas "laisvosiomis dujomis", "molekulėmis". Tai viena iš propagandos nesąmonių "made in USA" viršūnių. Netrukus jie prisikalbės, kad "Coca-Cola" sudaryta iš "demokratijos atomų", o "McDonalds" siūlo lankytojams "žmogaus teisių jonus"", — parašė Twitter paskyroje Puškovas.

  Jungtinės Valstijos aktyviai propaguoja Europos rinkai savo SGD kaip alternatyvą Rusijos dujoms iš "Nord Stream-2".

  Dar šia tema

  Viskas... ne dėl dujų? Kodėl JAV pasisako prieš "Nord Stream-2"
  Likimo ironija — Lietuva perka Rusijos SGD
  Ekspertas paaiškino, kodėl neegzistuoja Amerikos SGD

  Svarbiausios temos