21:24 2020 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1005
 • RUB68.9032
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  63

  Pasak Rusijos prezidento, Europos Parlamente nėra jokių Rusiją itin palaikančių pajėgų, yra tik tie, kas domisi bendradarbiavimu su Rusijos Federacija

  VILNIUS, birželio 6 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sakė, kad Europos Parlamente nėra jokių Rusiją itin palaikančių pajėgų, yra tik tie, kurie domisi bendradarbiavimu su Rusijos Federacija, rašo RIA Novosti.

  "Jūs kalbėjote apie pergalę, apie Rusijos pajėgų stiprinimą Europos Parlamente. Tačiau tai nėra prorusiškos jėgos. Tai yra provokiškos, proitališkos, provengriškos jėgos... Tai yra jėgos, kurios tiki, kad gerinti santykius su Rusija — jų nacionaliniai interesai, nacionalinė jėga", — kalbėjo Vladimiras Putinas užsienio naujienų agentūrų vadovams.

  Rusijos Valstybės Dūma
  © Sputnik / Наталья Селиверстова

  Anksčiau Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas teigė, kad rusofobija, įskaitant išpuolius prieš rusų kalbą ir rusų švietimą, visame pasaulyje didėja, tačiau ši politika patyrė nesėkmę, o bandymai numalšinti nesantaiką tarp tautiečių skatina jų solidarumą.

  Kai kurios Vakarų šalys ne kartą nepagrįstai kaltino Maskvą "kišimusi" į "demokratinius procesus" jų teritorijoje. Rusija neigia tokius kaltinimus ir pabrėžia, kad visi jie yra "visiškai nepagrįsti". Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas teigia, kad Didžiosios Britanijos valdžia bando apkaltinti Rusijos Federaciją savo šalies vidaus problemomis, vadovaudamasi JAV Demokratų partijos pavyzdžiu, kuri bandė paaiškinti pralaimėjimą prezidento rinkimuose Maskvos "kišimusi".

  Dar šia tema

  Putinas pasirašė įsakymą dėl INF sutarties įgyvendinimo pristabdymo
  Putinas pritarė Kaliningrado srities uosto statybai, rašo žiniasklaida
  Tegai:
  karinės pajėgos, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos