21:19 2019 Spalio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1031
 • RUB70.8543
  Margarita Simonian, archyvinė nuotrauka

  Margarita Simonian pateko į ligoninę

  © Sputnik / Екатерина Чеснокова
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  6010

  Po incidento, kuomet "RT" vadovę persekiojo opozicionieriaus Navalno šalininkė Liubov Sobol, Simonian pateko į ligoninę

  VILNIUS, birželio 7 — Sputnik. MIA "Rossija segodnia" ir "RT" televizijos kanalo vyriausioji redaktorė Margarita Simonian po incidento su opozicionieriaus Aleksejaus Navalno šalininke su Liubov Sobol pateko į ligoninę.

  Šis incidentas įvyko radijo stoties "Echo Moskvy" pastate.

  Simonian savo Telegram kanale pranešė, kad ji atėjo dalyvauti radijo laidoje. Prie įėjimo į pastatą ją pasitiko Sobol. Ji turėjo kamerą ir pradėjo užduoti Simonian klausimus apie Maskvos merą Sergejų Sobianiną.

  Internete paskelbtas vaizdo įrašas rodo, kad Sobol paprašė pakomentuoti informaciją, jog Sobianinas tariamai "dalina Maskvoje būstus savo pavaldiniams". Atsakydama Simonian pabrėžė, kad apie pokalbį reikėtų susitarti iš anksto su jos spaudos tarnyba.

  Tačiau Sobol neatsakė į pastabą ir neatstojo nuo Simonian, reikalaudama komentarų. Galiausiai Simonian atsakė, kad nenori kalbėtis su Sobol, ir paprašė radijo stoties darbuotojų imtis veiksmų.

  "Echo" personalas pasakė Simonian, kad Sobol laukė jos prie įėjimo į pastatą visą pusvalandį.

  "Beje, graži mergina. Tačiau radijo stočių koridoriuose persekioti nėščias moteris nėra geriausias būdas vykdyti priešrinkiminę kampaniją", — parašė agentūros vadovė.

  Vėliau "Echo Moskvy" vyriausiasis redaktorius Aleksejus Venediktovas atsiprašė Simonian už incidentą ir palinkėjo jai greitai pasveikti.

  Savo ruožtu televizijos vedėjas Vladimiras Solovjovas pasmerkė Sobol veiksmus, pažymėdamas, kad "ji veikia pagal "savo repertuarą"". Be to, žurnalisto teigimu, "Echo Moskvy" darbuotojai turėtų geriau pasirūpinti savo svečiais.

  Informacija apie Simonian nėštumą paskelbta kovo mėnesį. Žurnalistė pati atskleidė apie šeimos pagausėjimą ir sakė, kad pristabdo darbą.

  Dar šia tema

  JAV reikalauja, kad "Sputnik USA" partnerė registruotųsi kaip užsienio agentas
  Simonian pakomentavo Sputnik Lietuva vyriausiojo redaktoriaus išsiuntimą iš Lietuvos
  Tegai:
  Margarita Simonian

  Svarbiausios temos