02:14 2019 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1026
 • RUB70.7241
  Sergejus Lavrovas, archyvinė nuotrauka

  Lavrovas: Rusija yra pasirengusi toliau prisidėti prie taikos Afrikoje

  © Sputnik / Виталий Белоусов
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Rusija ir Malis susitarė stiprinti užsienio politikos koordinavimą, tame tarpe ir su JT, siekiant veiksmingai spręsti regionines krizes Afrikoje

  VILNIUS, birželio 10 — Sputnik. Rusija yra pasirengusi toliau prisidėti prie taikos ir stabilumo palaikymo Afrikos žemyne, rašoma RIA Novosti su nuoroda į Rusijos užsienio reikalų ministrą Sergejų Lavrovą.

  "Mes dar kartą patvirtinome Rusijos pasirengimą toliau prisidėti prie taikos, stabilumo ir tvaraus vystymosi Afrikoje, tiek dvišaliu pagrindu, tiek per tarptautines organizacijas. Mes tikimės, kad padėtis pagerės po artėjančio Rusijos ir Afrikos aukščiausiojo lygio susitikimo Sočyje spalio mėnesį", — sakė jis spaudos konferencijos su Malio užsienio reikalų ministru Tebilu Dramu Maskvoje metu.

  Pasak Lavrovo, Rusija ir Malis susitarė stiprinti užsienio politikos koordinavimą, tame tarpe ir su JT, siekiant veiksmingai spręsti regionines krizes Afrikoje. Jis pridūrė, kad abi šalys sutiko aktyvinti neseniai sukurtos Rusijos ir Malio darbo grupės veiklą kovoje su terorizmu ir organizuotu nusikalstamumu.

  Anksčiau gynybos ministro pavaduotojas Aleksandras Fominas sakė, kad šiais metais Sočyje į Rusijos ir Afrikos aukščiausiojo lygio susitikimą atvyks apie 40 Afrikos valstybių vadovų. Buvo pranešta, kad aukščiausiojo lygio susitikimui vadovaus Rusijos ir Egipto prezidentai.

  Dar šia tema

  Lavrovas paragino NATO sustabdyti konfrontaciją Europoje
  ETPA komitetas pakvietė Rusiją dalyvauti birželio mėnesio sesijoje
  Lavrovas papasakojo apie JAV pasiūlymą surengti antrą referendumą dėl Krymo
  Tegai:
  Sergejus Lavrovas, krizė, Afrika, užsienio politika, Malis, Rusija

  Svarbiausios temos