19:27 2020 Rugpjūčio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  120

  Vakar Duda spaudos konferencijoje su JAV prezidentu Donaldu Trampu pareiškė, kad lenkai yra drąsesni nei rusai

  VILNIUS, birželio 13 — Sputnik. Vladimiras Solvojovas pakomentavo prezidento Andžejaus Dudos žodžius apie lenkų pranašumą prieš rusus, rašo RIA Novosti.

  Solovjovas pareiškė, kad toks palyginimas atrodo keistas rimtam žmogui. Pasak jo, Lenkijos prezidentas jaučia istorinę nuoskaudą.

  "Mes suprantame įžeistus Dudos jausmus, tik neaišku, kas jį įžeidė. Tai buvo ne Rusija, ne rusų kareivis, kuris išlaisvino puikiai kovojusius lenkus nuo nacių", — sakė Solovjovas laidos "Požiūris" eteryje.

  TV laidų vedėjas taip pat priminė, kad Lenkijos kariuomenė negalėjo užkirsti kelio Vokietijos okupacijai Lenkijoje 1939 metais.

  "Lenkai yra tikrai puikūs kovotojai, tai gerai žinoma istorijoje, nereikia jų nuvertinti. Tačiau leiskite jums priminti, kad nesvarbu, kaip drąsiai lenkai kovojo, jie nesugebėjo pasipriešinti Vokietijos kariuomenei 1939 metais", — pabrėžė Solovjovas.

  Jis taip pat pridūrė, kad "rusų tauta — nugalėtojų tauta".

  "Taip buvo, yra ir bus visada", — apibendrino Solovjovas.

  Vakar Duda spaudos konferencijoje su JAV prezidentu Donaldu Trampu pareiškė, kad lenkai yra drąsesni nei rusai. Pasak jo, priešingai nei rusai, lenkai gali "kovoti iki galo, nepaisydami nieko". Duda taip pat sakė, kad neva "Rusija visada norėjo užimti dalį Lenkijos teritorijos". Vis dėlto Lenkijos prezidentas viliasi, kad Maskva ir Varšuva palaikys puikius santykius. 

  Dar šia tema

  Šiukšliavežė šalies saugumui: kodėl Lenkija, o ne Rusija turėtų bijoti NATO pratybų
  Lenkija pareiškė, kad "palaidojo" Rusijos planus išsaugoti jūrų maršrutus
  Lietuva ir Lenkija: draugauja, kad pakenktų Rusijai
  Tegai:
  Donaldas Trampas, Lenkija, Rusija, JAV, Andrzejus Duda

  Svarbiausios temos