06:10 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  77

  Rusijos ministras atsakė į ambasadoriaus humoristinį eilėraštį apie santykius su Rusijos Federacija

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas priminė Šveicarijos ambasadoriui Yves Rossie rusišką patarlę, kuri padės dirbti su Rusijos Federacija sankcijų sąlygomis, praneša RIA Novosti.

  Lavrovas dalyvavo Šveicarijos ambasados Maskvoje naujojo pastato atidarymo ceremonijoje.

  Šveicarijos ambasadorius, kreipdamasis į auditoriją, perskaitė humoristinį eilėraštį apie santykius su Rusijos Federacija. Tame eilėraštyje panaudotos kelios rusų patarlė ir posakiai.

  Lavrovas, atsakydamas Rossie, sakė, kad jei jam bus taikomos sankcijos, geriausia prisiminti patarlę "Bijai vilko — neik į mišką".

  Rusijos ministras taip pat pažymėjo, kad ambasadoriaus rezidencija yra diplomatinių atstovybių pastatų komplekso teritorijoje.

  Lavrovas sakė, kad jam gyvenimas Rusijos misijos JT teritorijoje, Niujorke, 1994 metais pasirodė esąs sunkus. Todėl jis įtikino valdžios institucijas sukurti atskirą nuolatiniam atstovui skirtą rezidenciją.

  "Jei norite čia gyventi — prašom. Bet aš jūsų vietoje labiau pasitikėčiau savo darbuotojais", — juokaudamas pridūrė Lavrovas.

  Naujosios ambasados statyba truko ketverius su puse metų.

  Statybos prasidėjo 2014 metų kovo 6 dieną — 200-ųjų Rusijos ir Šveicarijos diplomatinių santykių įkūrimo metinių proga. Po pastato pamatais padėtas šveicariškas peiliukas, Rusijos ir Šveicarijos laikraščiai ir marmuro gabalas iš Federalinių rūmų Berne.

  Dar šia tema

  Lavrovas papasakojo apie JAV pasiūlymą surengti antrą referendumą dėl Krymo
  Lavrovas: Rusija yra pasirengusi toliau prisidėti prie taikos Afrikoje
  Lavrovas: JAV sankcijos ir prekybos karai prieštarauja PPO taisyklėms
  Tegai:
  Šveicarija, Sergejus Lavrovas, Rusija

  Svarbiausios temos