14:57 2020 Rugpjūčio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  98

  Margarita Simonian paskelbė, kad ataka vyko iš Ukrainos

  VILNIUS, birželio 20 — Sputnik. Rusijos prezidento Vladimiro Putino "Tiesioginės linijos" skambučių centras buvo atakuojamas iš užsienio kibernetinėje erdvėje, bet specialistai sugebėjo atlaikyti ataką, tiesioginiame eteryje sakė viena iš "Linijos" vedėjų.

  "Mūsų skambučių centras patyrė didžiulį DDoS išpuolį iš užsienio. Matyt, šie vaizdo skambučių trukdžiai buvo susiję tik su tuo, bet sugebėjome atremti ataką. Programos veikla atnaujinta. Mes ir toliau gauname skambučius", — sakė viena iš "Tiesioginės linijos" vedėjų.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atsakinėja į rusų klausimus tiesioginiame eteryje. "Tiesioginė linija" prasidėjo 12:00 Maskvos laiku (sutampa su Lietuvos laiku).

  MIA "Rossija segodnia" ir "RT" televizijos kanalo vyriausioji redaktorė Margarita Simonian savo "Telegram" kanale parašė, kad DDoS išpuolis, kuris sutrikdė programos "Maskva Putinui" veiklą, buvo įvykdytas iš Ukrainos.

  Klausimų priėmimas prasidėjo birželio 9 dieną, 08:00, ir tęsis iki programos pabaigos birželio 20 dieną.

  Klausimą Rusijos valstybės vadovui galima užduoti telefonu, SMS arba MMS, taip pat per programos svetainę ar specialią programėlę. Be to, kreiptis galima per socialinius tinklus "VKontakte" ir "Odnoklasniki".

  VCIOM duomenimis, dauguma rusų (62 proc.) žino "Tiesioginė linijos" datą ir laiką. Dar ketvirtis (25 proc.) "kažką girdėjo, bet nežino, kada ji vyks". Pirmą kartą išgirdo 13 proc. Rusijos piliečių.

  Kaip rodo VCIOM apklausos duomenys, dauguma rusų (75 proc.) planuoja sekti programą, o beveik 80 proc. piliečių domisi Putino atsakymais į klausimus.

  Dar šia tema

  Prieš Tiesioginę liniją su Putinu gauta daugiau kaip milijonas klausimų
  Tegai:
  kibernetinės atakos, Tiesioginė linija su Vladimiru Putinu, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos