23:22 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  62

  Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas paaiškino Putino sprendimą kaip priverstinį apribojimą, kurio tikslas — užtikrinti Rusijos piliečių saugumą

  VILNIUS, birželio 22 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas penktadienio vakarą pasirašė įsaką, kuriuo nuo liepos 8 dienos uždraudė šalies oro linijoms vykdyti skrydžius į Gruziją.

  "Nuo 2019-ųjų liepos 8 dienos Rusijos oro linijoms laikinai draudžiama vykdyti skrydžius iš Rusijos Federacijos teritorijos į Gruzijos teritoriją", — sakoma įsake, kuris buvo paskelbtas Kremliaus tinklalapyje.

  Be to, kelionių organizatoriams ir agentūroms patariama neparduoti turistinių kelialapių į Gruziją, o vyriausybė privalo užtikrinti, kad rusai, kurie laikinai yra Gruzijoje, saugiai grįžtų į tėvynę.

  Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas paaiškino Putino sprendimą kaip priverstinį apribojimą, kurio tikslas — užtikrinti Rusijos piliečių saugumą.

  Birželio 20 dieną Tbilisyje prasidėjo protestai prieš Rusijos delegacijos dalyvavimą Tarpparlamentinės ortodoksų asamblėjos sesijoje. Po pietų radikalai užgrobė Parlamento pastatą, kuriame buvo Rusijos parlamentarai, o vakare bandė šturmuoti dar kartą. Opozicija prisijungė prie radikalų, reikalaujančių vyriausybės atsistatydinimo.

  Specialiosios pajėgos vaikė protestuotojus guminėmis kulkomis, vandens patrankomis bei ašarinėmis dujomis. Naujausiais duomenimis, 240 žmonių buvo sužeista, daugiau kaip 300 — sulaikyta.

  Dar šia tema

  Gruzijoje prasidėjo karinės pratybos, kuriose dalyvauja NATO
  Prie Gruzijos Parlamento įvyko riaušės, nukentėjo daugiau nei 200 žmonių
  Po protestų atsistatydina Gruzijos Parlamento pirmininkas
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Gruzija

  Svarbiausios temos