03:28 2020 Balandžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.0906
 • RUB85.8405
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  45

  Anksčiau socialiniame tinklalapyje "VKontakte" buvo paskelbta torto, kuris buvo papuoštas antkapių formos absolventų nuotraukomis, nuotrauka

  VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Padovanoti Krasnojarsko mokyklos Nr. 143 absolventams tortą su nuotraukomis, panašiomis į antkapius, sugalvojo moksleivių tėvai, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau "VKontakte" puslapyje "Tipičnij Krasnoyarsk. Stolica Sibiri" pasirodė torto nuotrauka, tortas buvo papuoštas antkapių formos absolventų nuotraukomis. Socialinių tinklų vartotojai į tokią "dovaną" sureagavo skirtingai: vieni vadino tėvus ir mokytojus ligoniais, o kiti reagavo su humoru.

  "Tai sugalvojo tėvai. Mes oficialiai to nekomentuojame", — sakė agentūros atstovas.

  Susisiekti su tėvais kol kas nepavyko.

  Anksčiau Vladivostoko meras Olegas Gumeniukas, sakydamas kalbą, išsiuntė absolventus į "paskutinę kelionę", jis "nusišnekėjo" nuo streso ir tučtuojau pasitaisė.

  Gerai žinomas konditeris Renatas Agzamovas mano, kad neverta dekoruoti tortą žmonių portretais, nes pjaustant tortą, reikia "badyti peiliu veidą". Ekspertas šią nuomonę išreiškė pokalbyje su RIA Novosti, komentuodamas situaciją su Krasnojarsko tortu, kuris buvo papuoštas panašiais į antkapius absolventų portretais.

  "Žmonių nuotraukos (tortų dekoravimui — Sputnik) retai užsakomos, nes visgi tam, kad būtų perpjautas tortas, peilis smeigiamas į veidą. Ypač jei užsakote (atvaizdą) savo vaiko. Gimimo diena, vaiko tortas ir vaiko "kopija", pasirodo, kad turite pjauti per veidą. Tai sukelia nemalonių pojūčių. Su įmonės logotipais situacija yra daug paprastesnė. Daugelis darbuotojų, priešingai, mielai įsmeigia peilį į logotipą. Todėl padėtis yra dviprasmiška", — sakė Agzamovas.

  Pasak garsaus konditerio, reakcijos į tortą kartais neįmanoma numatyti.

  ""Antkapių" suvokimas ant tortų priklauso nuo kiekvieno asmens vaizduotės lygio, kai kam tai yra normalu. Kai kuriems, Biblijos formos tortas yra šventvagystė, o kažkas pasakys, kad tame nieko blogo nėra. Tai priklauso nuo auklėjimo, kultūros, religinių ypatybių ar prietarų", — pažymėjo konditeris.

  Dar šia tema

  Paskutinis skambutis: išleistuvės TSRS ir Rusijoje
  Tegai:
  Paskutinis skambutis, Krasnojarskas, Rusija

  Svarbiausios temos